Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

English Home ile yeni yılı, yeni bir kış masalı ile yaşayın!

16.12.2016 - 14:12

English Home'un yeni koleksiyonu “Winter Wonderland” ile yaşam alanlarınız güzelleşmeye devam ediyor.

Kış doğasından esinlenen bu koleksiyonda; karlı çam dalları yanında yine karlarda açmış kırmızı kış güllerinden esinleniliyor. Geleneksel kırmızı ve yeşil renk tonlarına hakim ürünlerde ise ekose, klasik ve rüstik desenler, kırmızı gül desen ve formlarıyla karşımıza çıkıyor.
English Home yorumuyla kendine özgün, doğadan esinlenen koleksiyonda yatak odanızdan mutfağa, banyonuzdan salonunuza kadar yaşam alanlarınızın her yerinde kışın romantik etkisini ve yeni yılın umut dolu ruhunu yaşamanız mümkün.
Güllerden oluşan, kış yansımalarını taşıyan ve Alice Harikalar Diyarı'ndan esinlenilen yeni desenleri ile pamuklu ve flanel nevresim takımları, pamuklu nakışlı havlular, kilim ve rengarenk tasarımlarıyla aksesuarlar ve mutfak ürünleri koleksiyonu oluşturan ana parçalar arasında yer alıyor. Alice harikalar diyarı masalından esinlenerek oluşturulan Winter Wonderland ürünleri, bu kışın yeni dekorasyon trendi! Sizde sınırlı sayıda üretilen bu ürünlerden kendinize en uygununu seçebilir, sevdiklerinize özel hediyeler seçebilirsiniz.

nb

Yukarı