Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

EN DEĞERLİMİZ ANNELERE EN DEĞERLİ HEDİYELER EVİDEA’DA

03.05.2021 - 15:03

Mutfaktan ev tekstiline, mobilyadan aydınlatmaya kadar geniş bir ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine sunan Evidea Anneler Günü’nü unutmadı. Evine değer katmak isteyen annelere özel, onları çok mutlu edecek bir kampanya hazırladıklarını belirten Evidea Genel Müdür Kazım Mavuş, “Kıymetli varlıklarımız, annelerimizin Anneler Günü'nü kutlar, tüm annelere en iyi dileklerimi sunarım.” dedi.

Evidea olarak Anneler Günü’ne özel hazırlamış olduğunuz ürün ya da kampanya var mı?

Evine değer katmak isteyen annelere özel, onları çok mutlu edeceğine inandığımız bir kampanya hazırladık. Anneler Günü'ne özel 29 Nisan- 9 Mayıs tarihleri arasında 300 TL ve üzeri alışverişe anında 30 TL indirim sunuyoruz.

Anneler Günü’nde sizi tercih edenler için nasıl bir ürün yelpazesi sunuyorsunuz?

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde akla gelebilecek her çeşit ürünü tüketicilerin beğenisine sunuyoruz. Çok geniş bir ürün portföyüne sahip olmakla birlikte, ürün yelpazemiz müşterilerimizin alışveriş tercihlerine göre belirleniyor. “Burada her şey evim için” mottomuzla uyumlu olacak şekilde, evini güzelleştirmek isteyenler aradıkları her şeyi mağazalarımızda ve e-ticaret platformumuzda bulabiliyor. Anneler Günü için özenle seçilmiş ev ve yaşam ürünlerini müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Şu anki talepler ne durumda? En çok hangi hediye grupları ilgi görüyor?

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam olmak üzere toplam 8 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Pandemi döneminde evlerde geçirilen sürenin artması tüketicilerin evlerindeki ihtiyaçlarını fark etmelerine, evlerindeki hayatlarını kolaylaştıracak ve konforlarını arttıracak yeni ürünlere yönelmelerine sebep oldu. Bu ihtiyaçlar en çok Elektrikli Ev Aletleri, Mutfak ve Ev Dekorasyon kategorilerine yansıdı.

Geçtiğimiz yıl hazırladığınız reklam filmi hafızalara kazınmıştı. Pandeminin etkilerinin devam ettiği günümüzde Anneler Günü’ne ilişkin mesajınız nedir?

Var olmamızda ve hayata tutunmamızda bizden emeklerini esirgemeyen, sonsuz sevgi ve şefkatleri ile hayatımıza değer katan, her daim iyi dilekleri ile en büyük destekçimiz olan kıymetli varlıklarımız, annelerimizin Anneler Günü'nü kutlar, tüm annelere en iyi dileklerimi sunarım.

TAVADA TAVUK

Yukarı