Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Doğtaş Kelebek çalışanlarından Kayseri’deki şehit ailelerine destek

23.12.2016 - 14:02

Doğtaş Kelebek Mobilya çalışanları, 17 Aralık’ta Kayseri’de meydana gelen üzücü saldırıda şehit olan askerlerin ailelerine yardım eli uzatıyor. 

Yıl sonu kutlama yemeği için program yapan Doğtaş Kelebek Mobilya çalışanları, planlanan etkinliği iptal ederek, bu etkinliğe ayırdıkları bütçeyi, Kayseri’de yaşanan hain terör saldırısında hayatlarını kaybeden askerlerin ailelerine destek olmak amacıyla göndermeye karar verdi.

Türkiye’de zor zamanların yaşandığını ancak bunun birlik ve dayanışma ile aşılacağını belirten Doğtaş Kelebek Genel Müdürü Ersin Serbes, tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte terör saldırısında hayatını kaybeden askerlerin ailelerinin acılarını yürekten paylaştıklarını ve ellerinden gelen yardımı yapmak üzere harekete geçtiklerini söyledi.

Yapılan yardım ile şehit ailelerine destek olmayı amaçladıklarını vurgulayan Ersin Serbes “Yaşanan terör saldırısını tüm arkadaşlarımla şiddetle kınıyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu zor durumda böyle kayıplar yaşamak bizleri kahrediyor. Hayatlarını kaybeden askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz” dedi.

,

Yukarı