Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Derimod’a The ONE Awards Ödülü

09.01.2017 - 16:08

Marketing Türkiye’nin Akademetre Research Company işbirliğiyle hazırladığı ‘Marka Değeri ve İtibar Araştırması’ sonuçlandı. ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödül Töreni’nde Derimod, 2016 yılında ‘Ayakkabı-Çanta-Deri Giyim Sektörü’ kategorisinde birincilik ödülünü aldı. 

2017’ye hızlı bir giriş yapan Derimod, başarılarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Marketing Türkiye ile Akademetre işbirliğiyle hazırlanan ‘2016 Yılı Marka Değeri ve İtibar Araştırması’ kapsamında Derimod, ‘Ayakkabı-Çanta-Deri Giyim’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Raffles Otel’de gerçekleştirilen törende ödülü Derimod Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedef Orman aldı.

Orman törende yaptığı konuşmada “Zor günler geçirdiğimiz 2016 yılının ardından, 2017’ye umutla bakıyoruz. Derimod olarak sektörde 41’inci yılımızı geride bıraktık. Bu ödül bizler için yeni yılın ilk sürprizi ve motivasyon kaynağı oldu. Markamızı bugünlere getirmemizde bizlere destek olan ve bu ödülü bizlere layık gören herkese çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Derimod’a ödül getiren tüketici araştırması, bu yıl 38 kategori üzerinden, 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen yüz yüze görüşmeler sonucunda belirlendi.

nr

Yukarı