Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

COLIN’S yılbaşı gecesinin ritmine ayak uyduracak

14.12.2017 - 10:16

COLIN’S cool tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile yılbaşı alışverişini keyfe dönüştürüyor. 2018’i hem stilinden hem de konforundan ödün vermeden sevdikleriyle eğlenerek karşılamak isteyenler aradığı tüm ürünleri COLIN’S’te buluyor.  
COLIN’S 2017-2018 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu’nda yer alan siyah jean’ler nakış işlemeleri ve kuşgözü detayları ile sezon trendlerini yılbaşı stiline yansıtıyor. Yeni yılda kadınlar için sportif bir şıklık sunan COLIN’S hem yılbaşı gecesini renklendirecek hem de sevdiklerini mutlu edecek tasarımlar sunuyor. Jean’lerle birlikte kullanılan kareli gömlek,  kırmızı sweatshirt ve armalı kolej montlara COLIN’S’in nakışlı cüzdanları, bereleri ve gümüş saatleri eşlik ediyor. 
COLIN’S 2017-2018 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu’nda ise bu yılbaşı spor cool kombinler dikkat çekiyor. Siyah jean’ler yine siyah kot mont, kırmızı kareli gömlek, baskılı tişört veya sweatshirt’lerle bir arada kullanılıyor. Tarzını aksesuarları ile yansıtmak isteyen erkekler için yazılı bereler ve şık saat alternatifleri de hediye seçenekleri olarak koleksiyondaki yerini alıyor.   
 

nb

Yukarı