Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Cole Haan Artık Türkiye’de!

16.11.2016 - 11:13

AYAKKABI VE AKSESUAR KONUSUNDA MODAYA YÖN VEREN MARKALARDAN COLE HAAN 2. ZERØGRAND KOLEKSİYONU İLE ARTIK TÜRKİYE’DE…

Ergonomik ve hafif yapısı ile stil sahibi aynı zamanda rahatına düşkün moda severler tarafından uzun zamandır Türkiye’ye gelmesi beklenen Cole Haan, geleceği ayağınıza getiren yeni 2.ZERØGRAND koleksiyonu ile Türkiye’ye geldiğinin müjdesini veriyor. 
2014 Temmuz ayında çıkan, moda dünyasına damga vuran ve bir fenomen haline gelen ZERØGRAND’ın devamı niteliğinde olan bu koleksiyon özellikle hareketli şehir hayatını benimseyen herkese hitap ediyor. 2. ZERØGRAND’ın, iki yıl önce piyasaya sürülen ZERØGRAND koleksiyonunun daha şık ve zarif hali olarak karşımıza çıkan bir model olduğunu belirten markanın pazarlama ve iş geliştirme müdürü David Maddocks, inovasyon ekiplerinin gelecek neslin yaşam tarzını ve isteklerini göz önünde bulundurarak hareket ettiklerini dile getiriyor. 

RAHATLIĞINDAN VAZGEÇEMEYEN STİL SAHİBİ MODASEVERLERİN TERCİHİ…
Ayağın doğal yapısına uygun formda geliştirilen esnek koşu ayakkabıları olan 2. ZERØGRAND koleksiyonu gündelik hayatta da kullanılabilecek şık bir dizayna sahip… İnsan ayağının doğal hareketini baz alarak üretilen 2.ZERØGRAND ürünleri rahatlığa önem verirken stilinden de ödün vermiyor. Vücut ağırlığını dengeli bir şekilde bütün bölgelere dağıtarak ayak konforunu fazlasıyla sağlıyor. 
Kadın, erkek ve çocuk ayakkabı koleksiyonunun yanı sıra aksesuar koleksiyonu ile de ilgi çeken Cole Haan işçiliğe verdiği önem, zamansız şıklık ve yeniliğe açık dizayn anlayışı ile hazırlanan benzersiz ürünlerini Türkiye’deki sevenlerine Kanyon AVM’deki mağazasında satışa sunuyor! 
 

nb

Yukarı