Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Bursa Kebap Evi’nin minik şeflere özel karne hediyesi

20.01.2017 - 14:45

Çocukların sağlıklı yemek yiyeceği seçeneklerden biri olan Bursa Kebap Evi'nde çocukların gelişimi destekleyen etkinlik kitabı sömestr tatili boyunca minik misafirlere hediye edilecek. BKE restoranlarında çocuk menüsüyle birlikte sunulan etkinlik kitabı sömestr tatil boyunca tüm minik misafirlere ücretsiz sunulacak.

Bursa Kebap Evi, ailelerin çocuklarıyla yemek yediği mutlu anlarında onların sıkılmadan masada oturabilmesi ve eğlenerek öğrenebilmesi için hazırladığı boyama kitaplarında çocuk gelişimini dikkate alarak “Minik Şefler” etkinlik kitabını hazırladı. Söz konusu çocuk olduğunda gerekli hassasiyeti gösteren BKE, profesyonel destek alarak “Minik Şefler” etkinlik kitabı projesini hayata geçirdi.

“Minik Şefler” etkinlik kitabı BKE’nin sosyal sorumluluk projesi olarak Uzman Pedagog Sevil Yavuz ve Kurumsal Danışmanlık ekibi tarafından çocukların gelişimine destek olmak amacıyla hazırlanarak minik misafirlerinin beğenisine sunuldu. Kitapta yer alan etkinlikler çocukların dikkat, algı, hafıza gibi zihinsel becerilerine, küçük kas gelişimine ve duygusal gelişimine destek olacak şekilde düzenlendi.

,

Yukarı