Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

BURGER KING® ÖDÜLE DOYMUYOR

12.04.2019 - 11:11

Türkiye genelindeki 650’den fazla restoranı ile hizmet veren Burger King® ödüle doymuyor. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Akademetre Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen  “1 Numaralı Markalar Araştırması”nda Burger King®  “Self Servis –Restoran” kategorisinde birinci oldu. Bu ödülle birlikte, 2010, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 olmak üzere 7 kez birincilikle ödüllendirilmiş oldu.

Alışveriş merkezi yatırımcıları, işletmecileri, organize perakende sektörü marka temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen ödül töreninde ödülü Burger King® adına, TAB Gıda Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya ve TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan aldı. 

Çetinkaya, Burger King®’in başarısını şu sözlerle ifade etti: “Başarımızın temelinde tüketicinin ve sektörün nabzını tutarak planlama yapmak, müşterilerimizin bize olan güvenini sekteye uğratmamak adına var gücümüzle çalışmak yatıyor. Bu ödüllere layık olmak adına var gücümüzle çalışmaya ve Burger King® lezzetlerini tüm Türkiye'ye ulaştırmaya devam edeceğiz.”

TAVADA TAVUK

Yukarı