Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Buka ile küçük detaylar şık mekanlar

08.03.2018 - 18:04

Ev dekorasyonunun önemli detaylarından biri kuşkusuz kırlent ve yastıklar. Konforun yanı sıra dekoratif oluşlarıyla da sıklıkla tercih edilen yastıklar, farklı renk ve modelleriyle koltuk ve kanepelerin vazgeçilmez tamamlayıcıları oluyor. Modüler mobilyaların yanı sıra ev aksesuarlarında da geniş bir yelpazeye sahip olan Buka, yeni kırlentleriyle evinizin havasını değiştirecek.

Evinizde küçük dokunuşlarla bir değişim yaratmak istiyorsanız ev aksesuarlarınızda yapacağınız yeniliklerle rutinin dışına çıkabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kırlentler de bu değişimin bir parçası olmaya aday. Özgün, modüler, inovatif ve özelleştirilebilir ürünler sunan Buka, koltuk kırlentleri için birbirinden şık alternatifleriyle dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak. Koleksiyonda, geometrik ve çiçek desenli kırlentlerden, kadife kumaşlı kırlentlere kadar her zevk ve tarza uygun kırlenti bulmak mümkün.

KADİFENİN CAZİBESİ

Düz ve pastel renkli koltuklarınız için canlı renkler, desenli koltuklarınız için ise düz renkli kırlentleri tercih ederek evinizde farklı bir hava yaratabilirsiniz. Aynı zamanda Buka’nın birbirinden farklı desene sahip kadife kumaşlı kırlentlerini koltuklarınızla kombinleyerek son dönemin yükselen kadife trendini yakalayabilirsiniz. Kadifenin yumuşak ve parlak etkisi sıcak ve rahat hissi verirken, evinizin şıklığına şıklık katacak.

FLORAL DÜŞLER ETNİK DESENLER

Bu sezon evine tropik bir ada esintisi getirmek isteyenler, Buka’nın doğadan ilham alınarak tasarladığı floral desenli kırlentleri tercih edebilir. Yeşil yapraklı ve çiçekli desenlerden doğayı yansıtan tasarımlara kadar birbirinden farklı modellerin yer aldığı kırlent koleksiyonu evlerde baharın enerjisini hissettirecek.

nb

Yukarı