Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Boyner, okul yolunda çocuklara neşeyle eşlik ediyor

06.09.2017 - 10:09

Boyner dünyaca ünlü markalara ait ayakkabı, çanta, tekstil koleksiyonları ve Boyner tasarım ekibi tarafından hazırlanan özel markaların birbirinden renkli ve çeşitli ürünleriyle okul yolunda çocuklara neşeyle eşlik ediyor.

Kız çocuklarının renkli dünyasını yansıtan Pink&Orange, en sevdikleri karakterlerden Barbie ve Monster High koleksiyonları sadece Boyner’de sunuluyor. Minik beylerin tarz sahibi koleksiyonu Funky Rocks, babalarla oğullarının ortak tercihi North Of Navy Kids erkek çocuklar için farklı seçenekler sunuyor. 
Rengarenk tasarımlarıyla çocukların favorileri Limon Kids, US Polo, Benetton, Koton Kids, Soobe yeni sezon koleksiyonları, Boyner’de çocukların neşesine neşe katıyor. 
Nike, Adidas, Puma, Under Armour, Reebok, Skechers ve New Balance gibi dünyanın en iyi spor markalarından her branşa uygun tekstil ürünleri ve spor ayakkabıları, Boyner Genç Aktif Spor katında geleceğin sporcularını bekliyor.
Crocs, Pinkstep, Lumberjack, Gigi, Dockers, Tommy Hilfiger, Camper, Converse, Clarks, Keds’in farklı renk ve modelleri hem spor yapan hem de sportif giyinmeyi seven çocukların enerjisini doruğa çıkarıyor. 
Çocuk dünyasının en çok tercih edilen markaları ile Boyner özel tasarım markalarına ait pantolon, gömlek, etek, sweatshirt, hırka, yelek yanı sıra okul alışverişinin olmazsa olmazları sırt çantaları, şapkalar, kalem kutuları ve mataralar ve çok daha fazlası 37 ilde 94 mağaza (outlet mağazalar hariç) ile aileleri bekliyor.

nb

Yukarı