Ana içeriğe atla

gf

BOYNER CADDE’DE ALIŞVERİŞLERE COSTA COFFEE EŞLİK EDECEK

06.04.2022 - 15:10

Avrupa'nın en büyük kahve zinciri olan ve 12 yıl üst üste İngiltere’nin “En sevilen kahve zinciri” seçilen Costa Coffee, Türkiye’ye adım attı. Türkiye’deki zincirinin ilkini Boyner Cadde’de açan, yıl içinde başka Boyner mağazalarına da yayılacak olan Costa Coffee, kahve severlere lezzetli kahve aroması eşliğinde keyifli bir mola sunacak.

Avrupa’nın en büyük kahve zinciri Costa Coffee; Türkiye’deki ilk kahve dükkanını İstanbul’un en keyifl i alışveriş destinasyonlarından Bağdat Caddesi’ndeki Boyner Cadde’de açtı. “Signature Blend”i dünyaca ünlü Mocha Italia harmanı ile hazırlanan, taze süt ile zenginleştirilen kahve çeşitleri ve ikonik kırmızı fi ncanıyla tanınan Costa Coffee, Boyner mağazalarında kahve severlere birbirinden özel lezzetler ve benzersiz bir deneyim sunacak. Deneyim odaklı, içinden hayat geçen ve çevresindeki hayatı mağazanın içine taşıyan konseptler yaratmayı amaçlayan ve bu kapsamda ilk adımını Boyner Cadde’yi açarak atan Boyner, Costa Coffee ile müşterilerine sunduğu “akışkan mağazacılık” deneyimini zenginleştirmeyi hedefl iyor. Boyner, Costa Coffee'nin kahve alanında uzmanlığını İstanbul genelinde Boyner mağazalarının bulunduğu yeni lokasyonlara taşımaya, yaşam tarzı, deneyim ve alışverişi bir arada sunmaya devam edecek

Türk damak tadına özel lezzetler

Costa Coffee, zengin yiyecek menüsünde kahvenin yanına eşlik edebilecek Türk damak tadına özel Acuka Kruvasan, Muz Karamel Kek, Fudge Brownie gibi lezzetlere yer veriyor. Uyumlu bir sinerji oluşturacak Costa Coffee’nin açılışında konuşan Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan, Costa Coffee’nin kahve konusundaki uzmanlığına dikkat çekerek; 

Uyumlu bir sinerji oluşturacak Costa Coffee’nin açılışında konuşan Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan, Costa Coffee’nin kahve konusundaki uzmanlığına dikkat çekerek; “Kahve alanında dünyadaki en prestijli markalardan biri olan Costa Coffee ile aynı hedefe doğru yürümekten dolayı son derece mutluyuz. Costa Coffee’nin, deneyimi odağımıza aldığımız fi ziksel mağazacılık stratejimize zenginlik katacağına ve uyumlu bir sinerji oluşturacağına inanıyoruz. Bu yıl içinde Boyner Cadde’nin yanı sıra Akasya ve Viaport AVM ile Pangaltı’da bulunan Boyner’lerde de alışverişe kahve kokusu ve sohbeti eşlik edecek.” dedi.

Boyner ile çıktığımız bu yolculuğa harika bir başlangıç yaptık

Costa Coffee EMENA (Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika) MD’si Gordon Mowat, Costa Coffee olarak vizyonlarının dünyaya kahveyi sevdirmek için ilham vermek olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Boyner ile birlikte büyümemize yardımcı olacak, heyecan verici bir ortaklığı hayata geçiriyoruz. Costa Coffee’yi Türkiye gibi kahve kültürü olan ve kahvede seçici davranan insanların yaşadığı, büyük bir potansiyele sahip bir ülkeye getirdiğimiz için çok heyecanlıyız. Bugün, burada Boyner ile birlikte çıktığımız bu yolculuğa harika bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum.” ifadelerini kullandı. 

jyh

Yukarı