Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN HER ŞUBEMİZDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK

06.09.2021 - 15:05

Perakende sektörünün yükselen marklarından By Sinan Eşarp, yer verdiği birçok marka modanın nabzını tutuyor.  AVM’ler ile birlikte birçok şubede hizmet veren By Sinan Eşarp, dünya pazarına da hitap ediyor.  ” Bir olursak tek, biz olursak bin oluruz” ilkesi doğrultusunda her bayide müşteriye olumlu dönüş yapmayı hedeflediklerini söyleyen By Sinan Eşarp Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Döş sorularımızı cevapladı.

By Sinan Eşarp Mağazaları olarak nasıl bir üretim kalitesinde hizmet veriyorsunuz? Ürün yelpazenizden bahseder misiniz?

By Sinan Eşarp Mağazaları olarak ürünlerimizde kanserojen maddeler kullanmamaktayız. Üretim aşamasında titizlikle kalite standartlarımızı uygulamaktayız.  Kendi üretim olan markalarımız hariç, bünyemizde 36 markaya yer vermekteyiz. Eşarp, şal, bone grubunda en seçkin markaları sizle buluşturmaktayız.  Bol çeşitle modaya yön veren bir markayız. Ürün yelpazemizin genişliği,  her yaş müşteriye hitap etmemiz perakende sektöründe bizi daima öne çıkarıyor. Türkiye Perakende pazarında birçok cadde mağazamızla birlikte AVM mağazalarımızla hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı kaliteli ürünlerle buluşturan bir firma olarak hafızalarda yer etmekteyiz. Ürünlerimiz dünya pazarında da yer almakta. Ortadoğu’da talep doğrultusunda özel sipariş ürünler üretiyoruz. Bizim için önemli  olan müşteriye olumlu yönde cevap verebilmektir.

Sahip olduğunuz Pazar payından bahseder misiniz? Sektörde nasıl bir konumdasınız?

Güler yüzlü hizmet vizyonuyla yola çıktığımız günden bu yana müşterilerimizi dinliyor onlara önem veriyor ve taleplerini yerine getiriyoruz.  Tercih ve talepler doğrultusunda büyüyen sektörde yetişemediğimiz yerlere franchise vererek her yerde olmayı hedefliyoruz. Bu güne dek 52 satış noktamızla artık alışveriş merkezlerinde de varız. İlk AVM deneyimizi 2015 yılında Eskule AVM’de 150 metrekarelik bir eşarp mağazasıyla gerçekleştirdik.  Peşinden birçok AVM’de yer almaya başladık. Yoğun talep alıyoruz ve kolay görünse de kendi içinde zor bir sektöre hitap ediyoruz.  Bayilerimize en uygun şekilde ulaşıyor tecrübemizi bayilerimizle paylaşmayı hedefliyoruz. Bayilik verirken şartlarımızı en uygun bir biçimde sunarak kolay ulaşılır ve en az bütçeyle yatırım fırsatı sağlıyoruz.  Bayilerimiz herhangi bir iş tecrübesi olmasa bile sistemimizle kısa zamanda işe hâkimiyetini sağlıyoruz. İşin mutfağında olan bir perakende mağazacılık anlayışıyla, fiyat politikamız doğru ürün seçimimizle hizmetlerimizi sürdürüyoruz. E -ticaret payını tek yerden sağlamıyoruz. Böylelikle aynı yerden ürün çıkışı yapmak yerine o bölgede bulunan mağazamıza müşterilerimizi yönlendiriyoruz.

Neden By Sinan EŞARP Bayiliği alınmalı?

Eşarp sektörü kolay görünen ama biraz emek isteyen bir iştir. Biz de bunu tecrübe ve güvenle size sunuyoruz… Her marka ürünü bünyemizde bulunduruyor, en uygun fiyatla sunuyoruz. Ucuz maliyetli ürünleri tercih etmeyerek müşteri kaybı yaşamıyoruz. Konseptimizdeki markaların arkasında durarak kanserojen ya da boya veren olmadığına emin oluyoruz. Haftalık personellerimizle ve bayilerimizle yaptığımız istişareler doğrultusunda trendlere yön veriyoruz. Olası bir zarardan en az maliyetle sizi çıkartıyoruz.

nb

Yukarı