Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Birbirinden güzel hediye önerileri Tefal’den!

12.05.2017 - 18:00

Tefal, hayatımız boyunca en iyi fikirleriyle hep yanımızda olan, dokunuşlarıyla hayatımızı güzelleştiren annelerimizin “Anneler Günü”nü kutluyor. Ispanağı iştah açıcı bir dondurmaya çeviren, yaratıcı fikirleri ile her zaman çocuklarının yüzünü güldüren, sıradan bir fikri hayat dolu bir fikre dönüştüren kahraman annelerimiz için Tefal’in birbirinden güzel hediye önerileri var. 
Activflow el blenderi; 4 bıçak teknolojisiyle dört dörtlük topak parçalıyıcısı Activflow; geniş haznesi, sıcak kullanıma uygunluğu, bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ve 1000 W yüksek performansı ile mutfakta büyük kolaylık sağlıyor. Sıradan fikirleri hayat dolu fikirlere dönüştürecek annelerin mutfaktaki vazgeçilmez yardımcısı haline geliyor.
Tefal Pro Express Care kazanlı ütü; 7,5 bar benzersiz buhar basıncıyla zahmetsiz bir ütüleme performansı sunan ve dakikada 500 gr. buhar gücüne sahip Tefal Pro Express Care uzun süren kesintisiz buhar özelliği ile ütüyü keyfe dönüştürüyor. Annelere ise çocukları ile geçirebileceği daha fazla zaman yaratıyor. 
Titanium Tava; mutfakların olmazsa olmazı tavalarda kullanılan malzeme, lezzet kadar sağlık için de önemli. Tefal’in sağlığa özen gösteren yeni Tefal Titanium Serisi’nde, doğada bulunan ve tıpta dahi kullanılan titanyum materyali sayesinde yemekler hem lezzetli, hem sağlıklı. 
 

,

Yukarı