Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

BarterShop ile nakitsiz alışveriş ayrıcalığı

18.01.2018 - 10:23

Türk Barter’ın kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tanımlayarak hayata geçirdiği BarterShop; Türk Barter üyesi olan, olmayan tüm müşterilere nakitsiz alışveriş imkanı sunuyor. İhtiyaç duyulan ürünleri yerinde inceleyerek alışveriş yapabilecekleri bir mağaza olarak hizmet veren BarterShop, her geçen gün artan ürün çeşitliliğiyle müşterilerin neredeyse tüm alışveriş ihtiyaçlarına çözüm oluyor.

Mağazacılık faaliyetlerine yeni bir boyut kazandıran Türk Barter, alternatif ödeme sistemi Barter ile üyelerine mağazada corner hizmeti vererek hem farklı müşteri portföyü hem de pazarlama imkanı sunuyor.

İSTER NAKİT, İSTER BARTER İLE ÖDEME KOLAYLIĞI

Türk Barter tarafından üyelerden satın alınan ürünlerin yer aldığı BarterShop’un en önemli avantajı ise üye olmayanların da bu fırsatlardan yararlanabilmesi. Sağladıkları bu avantajla ilgili değerlendirmede bulunan Türk Barter Yönetim Kurulu Başkanı Dr. M. Sırrı Şimşek, “Üye olmayan kişi ve kurumlar BarterShop’tan nakit olarak 24 aya varan taksitlerle faizsiz alışveriş yapabilir ve yine piyasa koşullarının altında sunulan avantajlardan yararlanabilirler. Biz Türk Barter olarak binlerce ürünü müşterilerimize sunuyor aynı zamanda yüzde 100 Barter ile ödeme imkanı da sağlıyoruz. Amacımız, ister nakit ödeme ister Barter Sistemi’yle tüm iş ortak ve bağlantılarına alternatif yöntemler sunmak ve onların işini kolaylaştırmaktır” dedi.

Beyaz eşyadan promosyon ürünlerine, zücaciyeden elektronik aletlere kadar birçok ürünü müşterilerine sunan Türk Barter, ayrıca tüm bu ürünlerin satışını web sitesinden de gerçekleştiriyor. Online alışveriş imkanı da sunan BarterShop, siteden beğenilen ürünü yüzde 100 Barter’la anında talep edebilme fırsatı veriyor.  Barter sektörünü fiziksel ortamlara taşıyarak avantajlardan üyelerin yanı sıra diğer kesimlerin de yararlanmasını sağladıklarını belirten M. Sırrı Şimşek, BarterShop hizmetinin benzersiz bir uygulama olduğunun altını çiziyor.

HER ÇEŞİT ÜRÜN BULUNUYOR

Şubelerinin olduğu her yerde BarterShop açma hedeflerinin olduğunu belirten Türk Barter Yönetim Kurulu Başkanı Dr. M. Sırrı Şimşek, “İmza attığımız yeniliklerle Barter sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz. Kurmuş olduğumuz BarterShop ile bunu bir kez daha göstermiş olduk. Üye kuruluşlarımıza alternatif pazar sunmakla beraber ihtiyaçlarına yönelik ürünleri de Barter ödeme kolaylığıyla sahip olabiliyorlar. Pazarlama kanallarını genişletmek isteyen firmalar da Barter Sistemi ile portföylerine yeni müşteriler ekleyerek farklı pazarlara açılabilirler.  Firmalardan satın alınan stokların yeniden pazarlanması için kurulan Barter Shop mağazamız, üyelerin perakende ürün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir” dedi.

Sözlerine devam eden Şimşek, “BarterShop, ürünlerin tamamını Barter ile satabilen büyük bir mağazadır. İnternet üzerinden şifreli alanlar içerisinden alışveriş imkanı bulan üyelerimiz, fiziki olarak da mağazamızı ziyaret ederek ürün seçimi yapabilmektedir. Ayrıca kendi ürünlerinde mağazamızda satışlarını yapabilmektedirler. BarterShop’ta şu an 2 binden fazla ürünü müşterilerimize sunmaktayız ve her geçen gün ürün yelpazemiz daha da genişlemektedir. Şubelerimizin olduğu her ilde BarterShop açmayı hedeflemekteyiz. Böylece üyeler arası satışlarda farklı bir şekilde direkt olarak ürünlerinin satılmasını sağlayacağız. Barter Sistemi’ni her firmanın mutlaka pazarlama savaşı yaşadığımız şu günlerde aktif bir şekilde kullanmasını tavsiye ediyoruz” ifadelerini kullandı.

nb

Yukarı