Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

BARGELLO YENİ ÜRÜNLERİYLE RAFLARDA

13.05.2019 - 10:19

BARGELLO PARFÜM, DÜNYA GENELİNDE 250'Yİ AŞKIN MAĞAZASIYLA VE YEPYENİ ÜRÜNLERİYLE MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR.

Bargello dünya genelinde 250'yi aşkın mağazasıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yenilikçi, modern ve genç ekibiyle birlikte, değişen ve gelişen pazarı her daim takip ediyor, müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerini geliştiriyor. “Müşterilerin memnuniyeti kadar sağlığı da bizim için önemli.” ifadelerinde bulunan Bargello Parfüm Genel Müdürü Taha Can, “Hammaddelerimizi özenle seçerken üretimimiz sırasında da ürünlerimizi çeşitli testlerden geçiriyoruz. Dolayısıyla ürünlerimiz her türlü vücut tipine uygun ve alerjen içermeyen şekilde üretilmektedir. Piyasanın sürekli değişen ve gelişen şartlarına ayak uydurmak, sertifikalarımızı güncel tutmak en önemli prensiplerimiz arasındadır.” dedi. 

DEODORANT ÇEŞİTLERİ ALÜMİNYUM İÇERMİYOR
Yeni ürünlerinden bahseden Can,  “EDP, EDT parfüm, kolonya, ortam & araç kokusu, kalem parfüm, krem & sabundan oluşan ürün gamımıza enerjik ve modern tasarımıyla ön plana çıkan, dermatolojik olarak test edilmiş roll onlarımız ve koku ailesi konseptimize uygun olarak yeniden tasarlanan deodorantlarımızı ekledik. Sektörel trendleri yakından takip eden güçlü ekibimiz, yeni ürünlerimizin kokularını bu doğrultuda seçti. Deodorantlarımız, kadında floral ve oriental; erkekte ise fresh ve woody olmak üzere toplamda 4 çeşit ile raflarda yerlerini aldı. Floral deodorantlar hanımeli, yasemin ve papatya notalarıyla; oriental deodorantlar ise şeftali, zambak ve orkide notalarıyla zenginleştirildi. Gerekli tüm dermatolojik testlerden geçen deodorant çeşitlerimiz kesinlikle alüminyum içermemektedir.” diye belirtti. 

ROLL ON’LAR ANTİPERSPİRANT ÖZELLİĞE SAHİP
Roll on’ların kadın ve erkek olmak üzere iki çeşitle raflarda yerini aldığına da değinen Bargello Parfüm Genel Müdürü Taha Can, “Kadın roll onlarımız yeşil yapraklar, gardenya, manolya gibi çiçeksi özler; erkek roll onlarımız ise portakal, yeşil limon, amber ve sedir ağacı özleri içermektedir. Roll onlarımız antiperspirant özelliğe sahiptir, terlemeyi önlemeye yardımcı olur ve kötü kokuları maskeler. Aynı zamanda vücudunuzu nemlendirilmesine de yardımcı olur.” dedi.

TAVADA TAVUK

Yukarı