Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Aşkınızın hikayesini Pargalı’nın defterine Sultan’ın kalemiyle yazacaksınız...

31.01.2017 - 14:51

2013 yılından beri takı, aksesuar ve dekor gibi geniş bir yelpazede özgün ürünler tasarlayan ve üreten ‘Tansel Baybara/Tasarım Hikayecisi’, Sevgililer Günü’nde sevgilisine özgün ve aşkı anlatan bir hediye almak isteyenlere Diplomatic Heritage koleksiyonundan çok özel alternatifler sunuyor.
Doğadan, coğrafyadan ve insandan yola çıkarak; ipek, ikat ve deri gibi farklı materyalleri kullanışlı tasarım parçalarına dönüştüren Tansel Baybara’nın zarif ve kullanışlı tasarım ürünleri ile sevgilinizin kalbini fethedeceksiniz. Geleneksel renk ve çizgilerin uyumuyla dikkat çeken son derece zarif ve kullanışlı tasarım ürünler sevgilinizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak. İlhamını, zengin bir kültüre sahip yaşadığımız coğrafyadan alan Diplomatic Heritage Collection’da el emeği olması ve az sayıda üretilmesi sayesinde koleksiyonda birbirinin aynısı hiçbir parça yer almıyor. 
Sevgililer Günü’nde Diplomatic Heritage Collection ürünleri sevgilinize verdiğiniz değeri ve hissettiğiniz bağlılığı ifade etmenin en mükemmel yolu olacak. ‘Hürrem Defteri’, ‘Pargalı Defteri’, ‘Aşk Kalemi’  gibi tamamen el yapımı ve tarih kokan ürünler, kültürel mirasımızın da izlerini taşıyan ürünler Dubai’de Muhteşem Yüzyıl Sergisinde sergileniyor ve satışa sunuluyor.
 

nr

Yukarı