Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

AŞIRI YIPRANAN VE İŞLEM GÖREN SAÇLARA YENİ BC FIBRE FORCE

26.11.2019 - 16:47

İşlem gören saçlar zamanla yıpranarak canlılığını ve sağlığını kaybediyor. Schwarzkopf Professional şimdi BC Fibre Force serisinin patentli Bond Connector Teknolojisi sayesinde aşırı işlem görmüş saçların yenilenmesi için farklı bir boyut sunuyor. Bu teknoloji doğal saç kalitesi için saçları derinden yapılandıran, her bir saç telini mühürleyen ve kırılmaya karşı 10 kat dayanıklılık sağlayan iki bileşenden oluşuyor.*

Yeni Bond Connector Teknolojisi

Saç matrisinde eksik olan disülfat bağlarının işlevini anında yeniden yaratan Bond Connector Teknolojisi, saçı içeriden dolduruyor ve onarıyor. Böylece İç disülfat bağlarını yeniliyor. Ayrıca saç yüzeyini sararak kalkan oluşturuyor. Kütikülü mühürleyip aktif bileşenleri bağlayarak salonda elde edilen sonuçların uzun süre kalıcılığını sağlıyor.

Bağ Birleştirici Servis

Strong Bonds yeniliğinin parçası olan Bağ Birleştirici Servis, Bond Connector Teknolojisi ile salonda ve evde bakım olanağı sağlayan ilk güçlendirici sistemi sunuyor. BC Fibre Force serisi 4 adımda kullanılıyor; yeniden bağlama, onarma, mühürleme ve aşırı işlem görmüş ya da aşırı yıpranmış saçta bile kırılma direncini artırmayı sağlamak için saç bağlarını uzatma.

Kusursuz saçlar için çok özel ürünler…

BC Fibre Force Bond Connector Dolgu ve BC Fibre Force Bağ Oluşturucu Krem, birlikte kullanıldığında saçın bütünlüğünü derinlemesine iyileştiriyor, saç matrisindeki eskilmiş bağları yeniden oluşturuyor ve uzun süre kalıcı saç bütünlüğü sağlıyor. BC Fibre Force Güçlendirici Şampuan ve aşırı zayıf saçların haftalık bakımı için kullanılan BC Fibre Force Güçlendirici Maske ise saç matrisinde bağ oluşturuyor ve kütikül tabakasını mühürlüyor. Zayıf saçları anında canlandıran, durulanmayan günlük bakım kremi BC Fibre Force Güçlendirici Baz Sprey, saç liflerini güçlendiriyor, saçın yüzeyini mükemmel bir şekilde mühürleyerek saça parlaklık kazandırıyor. Formülünde saç kalitesini korumak için elma özü ekstraktı ve saçın iç bağlarını güçlendiren yoğun keratin bulunan BC Fibre Force Baş Derisi & Saç Serumu ise güçlü ve ipeksi hissedilen saçlar yaratıyor.

*Bakım yapılmamış saç ile BC Fibre Force Bond Connector servisi uygulanmış saç karşılaştırıldığında.

TAVADA TAVUK

Yukarı