Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Arzum'dan Ödüllü Dönüşüm

16.11.2017 - 16:07

Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, IDC Digital Retail Summit 2017'de "Dijital Dönüşüm" projesi ile "Kurumsal Dönüşüm" kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü şirketlerinden Arzum, "IDC Digital Retail Summit 2017’de "Dijital Dönüşüm" Projesi ile "Kurumsal Dönüşüm" kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. 
Dünyanın en önemli araştırma şirketlerinden biri olan International Data Corporation (IDC) tarafından organize edilen ve her yıl Türkiye'den ve dünyanın pek çok ülkesinden BT yöneticilerini bir araya getiren IDC Digital Retail Summit, bu yıl 23-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. NG Sapanca'da düzenlenen IDC Digital Retail Summit 2017 ödül töreninde Arzum "Kurumsal Dönüşüm" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
Arzum İcra Kurulu Üyesi ve COO’su Arif Emre Ünal, Arzum'un, geride bıraktığı 51 yılda ürünlerine yansıttığı inovatif bakış açısını, iş süreçlerine de yansıtarak dijital iş süreçlerini hayata geçirmeyi başardığını söyledi. Proje ile onay mekanizması gereken toplam 38 farklı iş süreci iş birimlerinin katkılarıyla dijital ortama taşındığını ve tüm süreçlerin hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde yönetilmesi sağlandı.

nb

Yukarı