Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

ARZUM ROSA SENSE İLE SONBAHARDA PARLAYAN SAÇLAR

10.10.2019 - 16:26

Arzum, saçınızın doğal parlaklığını koruyacak Rosa Sense serisi ile bu sonbaharda her an güzelliğinizin bir parçası olacak. 

Zayıflayan saçları güçlendirerek, daha sağlıklı görünmesini destekleyen keratinin ve saça olan faydasını her defasında kanıtlayan argan yağını plakalarından bulunduran Rosa Sense Serisi ile bakımlı, doğal bir parlaklık saçan saçlar sizi bekliyor. 
Gücünü keratin ve argan yağı katkılı plakalarından alan Arzum Rosa Sense Saç Düzleştirici, özel tasarım gövdesi sayesinde hem düzleştirme hem de bukle yapma imkanı sunuyor. Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı bulunan led ekranlı düzleştirici, 230 derece profesyonel sıcaklık ayarı ile saçları kolayca şekillendiriyor ve ideal görünümün kolaylıkla elde edilmesini sağlıyor. Düzleştirici açık unutulması durumunda 30 dakika sonra kendiliğinden kapanıyor ve güvenli bir kullanım sağlıyor. 
Saçları dalgalandırırken ve muhteşem bukleler yaratırken keratin ve argan yağı katkılı plakaları ile ekstra parlaklık katan Rosa Sense saç maşaları ile hızlı bir şekilde 200 dereceye kadar ulaşabilen maşalarla hayalinizde bukleleri yaratmanız çok kolay. Uzun ve kalın saçlar için kurtarıcı olan Rosa Sense XL Saç Maşası, ekstra uzun plakaya ve 33 mm kalınlığındaki maşa çapıyla dikkat çekerken, Arzum Rosa Sense Saç Maşası da 25 mm maşa çapıyla güzellikte kolaylık sunuyor. Açık unutulması durumunda 30 dakika sonra kendiliğinden kapanıyor ve güvenli bir kullanım sağlıyor.

nb

Yukarı