Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Annenizi Arçelik ürünleriyle mutlu edin

12.05.2017 - 17:57

Anneler Günü'nde Arçelik'in birbirinden özel ve farklı hediye alternatifleriyle annenizi mutlu edebilirsiniz. Arçelik’in toz torbasız elektrikli süpürgesi ve Cross Steam teknolojili In Love Serisi ütüsü ile ona ev işlerinde yardımcı olurken, bol köpüklü gerçek Türk kahvesi lezzeti sunan Telve’si ile de annenizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz. 

Arçelik Toz Torbasız Elektrikli S7585 Süpürge Orion 8
800 Watt motor gücüne sahip, A enerji sınıfında bulunan Orion 8’in anti-statik özelliği sayesinde tozların yapışmadığı, tek elle çıkartılıp kolayca temizlenebilen 3 L kapasiteli toz haznesi bulunuyor. Sert zeminleri çizmeyen at kılından yapılma ilave sert zemin fırçasıyla bu ürün annenizin evinde mükemmel temizlik sağlayacak. 

Arçelik Telve K 3300 Kırmızı 
Cooksense teknolojisini geleneksel Türk tatları ile birleştiren Arçelik'in Türk kahvesi makinesi Telve, paslanmaz çelik tabanlı cezvesi ve tek tuşuyla aynı anda kolay bir şekilde 3 kişilik kahve yapma imkanı sağlıyor. Bu teknoloji harikası ürünle annenizle sohbetleriniz daha keyifli olacak.

Cross Steam Teknolojili In Love K 4622 Buharlı Ütü
Arçelik'in en son teknolojilerini bir arada bulunduran, göz alıcı tasarımı ve teknolojik üstünlüğü ile dikkat çeken In Love Serisi buharlı ütü, 2800 Watt gücü ve seçilen sıcağa uygun otomatik buhar ayarı bulunuyor. Çamaşır Dostu Cross Steam Pro Tabanlı bu ürünle, anneniz en derin kırışıklıklarla bile mükemmel sonuçlar alacak.
 

,

Yukarı