Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Anneler Günü’nde sevginizi anlatacak hediyeler Buka Sofa’da

12.05.2017 - 17:57

Farklı tasarımlarla yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen mobilya markası Buka Sofa, Anneler Günü’nde kadınların hayatına renk katan ve mutlu eden ürünleri bir araya getiriyor. 
Buka Sofa’nın yüzde yüz pamuklu kumaşlar kullanılarak üretilen havlu ve bornozları rahatını düşünen anneler için alternatif oluyor. Yüksek su emici özellikleri sayesinde rahat bir kullanım sunan ürünler, toprak tonlarının yanı sıra gülkurusu mavi ve beyaz tonlarıyla da öne çıkıyor.

EVİNE KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLER YAPMAK İSTEYEN ANNELERE
Buka Sofa’nın her zevke uygun yastık modelleri evinde küçük dokunuşlar yapmak isteyen anneler için birebir. Geometrik desenlerin yanı sıra düz ve sade modellerin de öne çıktığı yastık koleksiyonu, geniş renk ve desen seçenekleriyle her eve uyum sağlayabiliyor. Beğendiğiniz yastıkların farklı boyut seçeneklerini de bulmak mümkün.

BAHARIN ENERJİSİNİ YANSITAN AKSESUARLAR 
Buka Sofa mumlukları, şamdanları, bibloları ve dekoratif kaseleriyle Anneler Günü’nde annelerin kalbini çalıyor. Orta sehpaları ve masaları renklendirmek için kullanılan mumluklar evlere sıcak ve samimi bir ambiyans yaratıyor. Ahşap veya ahşabın farklı renklerle buluştuğu Buka şamdanları ise ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden oluyor. Doğadan ilham alınan biblolar ve dekoratif kaseler ise evinde küçük değişiklikler isteyen anneler için birebir.
 

nr

Yukarı