Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

ALIŞVERİŞİN EN KEYİFLİ ADRESİ Shuev.COM

13.04.2017 - 11:13

AVM’lere kattığı değeri mağazalarındaki yoğun müşteri trafiği ile hemen belli eden Shuev.com, farklı ürün gruplarında sunduğu alternatif ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

2015 yılında ilk mağazasını Doğuş Grubu’na ait Gebze Center AVM’de açan Shuev.com, Bayraktar İnşaat Tuzla Viaport Marina’da ikinci mağazasını, Esas Holding 41 Burda’da üçüncü mağazasını ve yine Bayraktar İnşaat’ın Viaport Asia Alışveriş Merkezi’nde ise dördüncü mağazasını açarak bir sene içinde dört mağazaya ulaştı.
Yer alacağı projeleri büyük bir titizlikle seçerek inandığı AVM’lerde yer almaya özen gösteren marka şimdiye kadar aynı lokasyonda bilinirliğini artırma hedefinde iken şu anda İstanbul ve diğer illerde mağaza sayısını artırmayı planlaması içine aldı. Bu bağlamda AVM’lerden markalarına gelen yoğun talepler içinden marka kimliklerine ve müşteri profillerine uygun farklı projeleri değerlendirmeye devam ediyor.

MAYIS SONU İTİBARİYLE MAĞAZA SAYISI 9’A ÇIKACAK
Türkiye’nin her yerine hızla yayılan Shuev.com’un bu sene sonu hedefi mağaza sayısını minimum 10 mağazaya yükseltmek. Bu bağlamda Shuev.com, Kocaeli ve İstanbul Anadolu Yakası’nda yoğunlaşan ilk dört mağaza sonrası İstanbul Avrupa Yakası’nda Trump Towers, Afyon’da Afium, Ankara’da Nata Vega ve Zonguldak’ta 67 Burda AVM’de yeni mağaza anlaşmalarını tamamladı.  Ayrıca Shuev.com, ürün gamına kattığı yeni ürün ve markalarla artık bin metrekarelik büyük mağazalarla müşterilerinin karşısına çıkıyor olacak.

MAĞAZA İÇİNDE MAĞAZA
Shuev.com, konseptine yeni ürünler ve kategoriler eklemeye devam ederken özellikle mutfakta ürün alternatiflerini artırıyor. Ev dekorasyonunda onbinlerce alternatif sunan Shuev.com, öncü markalara mağazalarında marka kimliklerini yaratacakları alanlar vererek mağaza içinde mağazalar yarattı. 
Group SEB ile yapılan işbirliği sonucunda Tefal, Rowenta, Lagostina ve Krups markalı ürünler artık Shuev.com’da. Ayrıca Zorlu Grubu ile de anlaşarak Pierre Cardin ürünlerine mağazalarında yer verecek olan Shuev.com, yeni konseptinde eğlenceli mutfak ürünlerini, Tantitoni’nin küçük, sıcak, renkli mağaza konsepti ile müşterilerine sunarak bir ilki gerçekleşmiş oldu.

5 BİN METREKARELİK YENİ MERKEZ BİNASI
Artan mağaza sayısı doğrultusunda önemli hale gelen lojistik ve sevkiyat alanında hizmet kalitesini artırmak ve sürekli değişen alternatif ürünleri müşterilerine hızla servis verebilmek için Shuev.com, yeni merkez ofisine geçti.  5 bin metrekarelik açık ve kapalı alanları ile yeni merkez binası aynı zamanda showroom görevini de görecek.

FARKLILAŞMAYA DEVAM!
Shuev.com, farklılık arayışında olan müşterilerinin zevklerine hitap eden ürünleri takip ettikleri trend fuarlardan ithal ettikleri ürünlerle karşılıyor. Maison Object, Ambiante ve Trend başta olmak üzere Uzakdoğu ve Avrupa’daki fuarlardan özenle seçilmiş ürünlerle ev dekorasyonunda ürün boşluğunu dolduruyor.
 

nr

Yukarı