Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE VE MÜŞTERİLERE HEYECAN GETİREN MARKA; SHUEV.COM

15.06.2017 - 14:52

Yeni ve yenilenen evlere; eşine rastlanmayan dekorasyon fikirleri ile ev aksesuarları ve mutfağa yönelik alternatif ürünler sunan Shuev, 2015 Nisan ayında açtığı ilk mağazası ve sunduğu ürün karması ile hem tüketicilerin hem de AVM yönetimlerinin dikkatini çekmeyi başardı.

SHUEV.COM YERİNE SIĞAMADI VE METREKARELERİ BİN ‘LERE ÇIKARDI
Dörtyüzer metrekarede on binlerce yerli ve ithal ürünü bir arada sunan mağaza konsepti ile sektöre yeni bir soluk getiren Shuev mağazaları AVM ’lere kattığı değeri mağazalarındaki yoğun müşteri trafiği ile hemen belli ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler sunmak hedefi ile  ev dekorasyon, aydınlatma, mutfak, banyo ve bahçe kategorilerine çok yakında tencere ve tava ,elektrikli pişiriciler, içecek hazırlama, süpürge, gıda hazırlama, ütüleme ve kişisel bakım kategorilerini de ekliyor.

SEKTÖRÜN ÖNCÜ MUTFAK MARKALARI SHUEV ‘DE
Group SEB ile yapılan işbirliği sonucunda Tefal, Rowenta, Lagostina ve Krups markalı ürünler artık Shuev’de. Böylece marka ürün kategorilerine; tencere ve tava ,elektrikli pişiriciler, içecek hazırlama, süpürge, gıda hazırlama, ütüleme ve kişisel bakım kategorilerini de ilave etti.
Zorlu Grubu ile anlaşılarak Pierre Cardin Paris imzalı Porselen yemek ve kahvaltı takımları, çay ve kahve setleri, züccaciye ve mutfak aksesuarlarında müşterilere yeni bir marka ile alternatif ürün deneyimi yaşama fırsatını verdi.
Açıldığı günden bu yana Tantitoni markasını mağazasında müşterileri ile buluşturan Shuev, yeni konseptinde eğlenceli mutfak ürünlerini, Tantitoni’nin küçük, sıcak, renkli mağaza konsepti ile müşterilerilerine sunarak bir ilki gerçekleştirdi. 

EV DEKORASYONU VE AKSESUARLARINDA ALTERNATİFSİZ OLMAYA DEVAM
Maison Object, Ambiante ve Trend başta olmak üzere Uzakdoğu ve Avrupa’daki fuarlardan özenle seçilmiş ürünlerle ev dekorasyonunda ürün boşluğunu doldurmayı hedefliyor.Bünyesine kattığı LuckyArt markalı prestijli şık dekoratif ürünlerle lüks dekorasyonda alternatif ürünleri sunarak dekorasyon grubunu daha da güçlendirdi. LuckyArt markası çok
yakında Shuev mağazalarında mağaza içi mağaza konsepti ile de yer alacak.
 

nr

Yukarı