Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

AKTİF YAŞAM HİZMET YELPAZESİNİ AVM’LERLE GENİŞLETTİ

06.09.2021 - 15:14

Aktif Yaşam; yatırımcı ve markaların talepleri doğrultusunda, sosyal, ekonomik ve yönetimsel risklerini kapsayan ticari ilişkileri, lokasyon koşulları da düşünerek müşteri beklentilerine özgü olarak çözümler sunuyor.

Aktif Yaşam toplu konut deneyimlerini AVM ve toplu yaşam alanlarına aktarıyor. Teknik Yapı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Aktif Yaşam’ın kalifiyeli bir ekipten oluştuğunu söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, sektördeki en iyi firmalardan birisi olma azim ve kararlılığı taşıdıklarını belirtti. “Müşterilerimize şeffaf bir şekilde, en iyi hizmeti vermeyi, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı kendimize amaç edindik” diyen Umut Durbakayım; “Yönetim tecrübelerimizle, yatırımcı ve markaların talepleri doğrultusunda, birbirleri arasındaki sosyal, ekonomik ve yönetimsel risklerini kapsayan ticari ilişkileri, lokasyon koşulları da düşünerek müşterilerimizin beklentilerine özgü olarak çözümler sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

 ‘TOPLU KONUT YÖNETİMİNDE UZMAN’

Markanın sektördeki gücünün altını çizen Umut Durbakayım, Temmuz 2006’da Teknik Yapı Holding çatısı altında faaliyetine başlayan Aktif Yaşam’ın geçen 15 yılda sektöründe lider firmalar arasında yer alma başarısını gösterdiğini ifade etti. “Aktif Yaşam, hâli hazırda 18 Toplu Yapı içerisinde bulunan 11.000 konut ve 30.000 sakine 650 çalışanı ile hizmet vermektedir” diyen Durbakayım;  Aktif Yaşam’ın AVM ve site yönetim, yönetim hizmetleri sunmakla beraber, perakende sektörüne yönelik olarak da kiralama hizmeti, proje geliştirme, pazarlama, güvenlik, alanlarında da faaliyet gösterdiğinin altını çizdi.

“Profesyonel tesis yönetimi, bir yapının ihtiyaçlarına en iyi ve en düşük maliyetlerle ulaşmasını sağlamak, kaliteli bir çalışma ortamı yaratmak ve yapı için gerekli olan destek hizmetlerini sağlamaktır” diyen Durbakayım, Aktif Yaşam’ın 360 derece tesis yönetim hizmetlerinin; markanın sahip olduğu zengin makine, ekipman parkıyla, kimyasal ürün seçimlerimizde gösterdiği hassasiyetle, değişen küresel standartlara uyum kabiliyetiyle, çevreyi ve yaşanılan ortamı koruyan yöntem ve tekniklerle sürdürdüğünü vurguladı.

“AVM YÖNETİM VE GÜVENLİK HİZMETİNDE İDDİALIYIZ”

Durbakayım; “Aktif Yaşam aynı zamanda AVM ve toplu konut yatırımı yapan ve geliştiren gayrimenkul şirketlerine, inşaat şirketlerine, alışveriş merkezi kiralama konularında da hizmet vermektedir” dedi. Durbakayım, Aktif Yaşam’ın geniş hizmet yelpazesine sahip olduğunu belirterek “alışveriş merkezleri, site & toplu konut projeleri, otel, hastane ve tüm özel projelerde genel temizlik yönetimi, koruma ve güvenlik hizmetleri, teknik alt yapı işletimi, concierge yönetimi, peyzaj ve yeşil alan bakım ve yönetimi, haşere ilaçlama& pest kontrol yönetimi hizmetlerimiz ile sektörün iddialı markaları arasında yer alıyoruz” açıklamasında bulundu.

 “BAŞARIMIZIN ANAHTARI, ŞEFFAF YÖNETİM”

“Gerek Aktif Yaşam gerekse Teknik Güvenlik markalarımızın sektörlerinde elde ettiği başarılarının temelinde deneyim, kalifiyeli ekip, analitik öngörü ve şeffaflık yer almaktadır “ diyen Umut Durbakayım, kurumsal ilkelerinin sundukları çözümlerde çok önemli rol oynadığını ifade ederken cümlesini şu sözlerle tamamladı;

“Şeffaf yönetim ilkelerimizle ve doğru lokasyon doğru konseptlerde kiralama çalışmalarımızla, kat mülkiyeti kanunu, toplu yapı yönetmeliği ve yönetim planı ve alışveriş merkezi yönetmeliklerine ilişkin sorumlulukların gereklerini yerine getirmemiz son derece ilkeli politikamızdır. Katılımcı bir anlayış ile verilen kararları uygulamada, tesis ve hizmet yönetimi konusunda, güçlü bir yapıya sahip olarak sektöründe başarı anlayışına sahip olduğumuz için tercih edilme nedenlerimizden biridir. Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri ve gelişmeleri takip ederek sürekli yenilikçilik anlayışı ile aranılan, yaşam alanlarını varlık nedeni olarak gören, onlara katma değer sağlayarak müşteri memnuniyeti sonucu bilinen ilkelere sahibiz. Yatırımcıların ve markaların birbirleri arasındaki sosyal, ekonomik ve yönetimsel risklerini kapsayan ticari ilişkilerini tüm yönleri ile uzun vadede karşılayacak şekilde planlama çalışmalarımız tercih edilme nedenlerimizden bir diğer nedenidir.”

Birlikte yaşama kültürünün yarattığı siteler, tüketim tarzının değişiminden kaynaklanan AVM’ler ve toplu hizmet alımının gerçekleştiği yaşam alanları (hastaneler, okullar, ofisler vs.) bilgi sistemleri destekli yönetim uygulamalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ihtiyaçların karşılanması adına sektöründeki öncü firmalarla yapılan anlaşmalarla yaşam alanları, değerlerini artırmakta ve çekim merkezi haline gelmektedir.

AVM’ler,siteler hastaneler gibi profesyonel yönettiğimiz tesislerde, hizmet alıcıların daha mutlu ve huzurlu olması adına titizlikle önem vermekteyiz. Dolayısıyla şeffaf bir şekilde, en iyi hizmeti vermeyi, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendimize amaç edindik.

Aktif Yaşam uzmanlığı şimdi AVM'lerde!

AVM ve karma projeler gibi ticari yapılarda 5 ana konuya önem veriyoruz.

*Alışveriş Merkezinin konumu, konsepti ve hedef kitlesine uygun sektör ve markaların belirlenmesi,

*Sektörlerin birbirleriyle etkileşimi ve alışveriş merkezi mimari yapısına uygun olarak sektör yerleşimlerinin belirlenmesi,

*Mağaza kira gelir senaryolarının belirlenmesi,

*Genel gider politikasının belirlenmesi

nb

Yukarı