Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Yeni yılın ilk kahvaltısı Bosch’tan

27.12.2016 - 15:21

Bosch Ev Aletleri’nin yeni yıl ruhunu yansıtan kırmızı ürünleri sizi şık bir yeni yıl kahvaltısına davet ediyor. Bosch ComfortLine Ekmek Kızartma Makinesi, Filtre Kahve Makinesi ve Çay Makinesi birbiriyle mükemmel bir uyum sağlıyor. Kahvaltı sofralarının şık ve kullanışlı yardımcıları ile yeni yılın sabahlarına lezzetli başlangıçlar yapabilirsiniz.
Yeni yılda hem kendinize hem de yakınlarınıza Bosch’un sıcacık kahvaltı ürünlerini hediye edebilirsiniz. Modern tasarımlarında yeni yıl kırmızısına ağırlık verilen şık kahvaltı üçlüsünden Bosch ComfortLine Ekmek Kızartma Makinesi’nde ekmeğin her tarafının eşit kızartılabilmesi için tasarlanmış “otomatik ortalama” özelliği, buz çözme ve ısıtma ayarları bulunuyor.
Filtre Kahve makinesi ise güne kahveyle başlamayı tercih edenlere üstün Bosch kalitesini ve konforunu sunuyor. Makine, nefis kahve aroması için özel demleme ve aroma tekniği kullanıyor. Damlama em niyetine sahip makinenin su haznesi ve filtresi rahatça çıkarılıp yıkanabiliyor. Çay tutkunlarının yeni yılda en büyük yardımcısı ise Bosch Çay Makinesi olacak. Kırmızı renkli modern tasarımıyla makine, 2 litre su kapasitesine ve ekstra büyük çay süzgeçli cam demliğe sahip.

nb

Yukarı