Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

BİLKENT CENTER’DA 5M MİGROS AÇILDI!

17.05.2018 - 11:48

Ankara’nın ilk alışveriş merkezlerinden olan Bilkent Center’da, özel konseptli 5M Migros mağazası açıldı.

Türkiye’nin dört bir köşesinde tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına hızla cevap verebilen ürün portföyüyle 64 yıldır hizmet veren Migros, Ankara ilindeki 94. mağazasını Bilkent Center’da açtı.

 

Mağaza, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini, sıcak ve keyifli bir alışveriş ortamında sunuyor...

Haftanın 7 günü, 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet verecek olan özel konseptli 5M Bilkent Center Migros Mağazası, 4 bin 600 metrekare  satış alanı   ile müşterilerine hızlı ve kolay alışveriş imkanı sağlıyor. Zengin çeşitli taze ürün gruplarının sağlıklı ve hijyenik koşullarda satışa sunulduğu mağazada; Kasap ve Şarküteri reyonlarının yanı sıra, Sebze Meyve, Kuru Gıda, Kozmetik, Elektronik, Fırın, Cafe, Balık, Meze, Kuruyemiş, Tekstil ve Züccaciye reyonları bulunuyor. Bilkent Center ziyaretçileri, tüm temel ihtiyaçlarını Migros kalitesi ile en uygun fiyatlarla karşılayabiliyor. 17 bin 500 çeşit ürünün satışa sunulduğu mağazada; iyi tarım, iyi et ve en iyi kalitede ürünler, güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilere ulaşıyor.

 

Tüketicilerine daima kusursuz hizmet sunan Migros, Bilkent Center mağazası ile müşterinin hem aklına hem kalbine hitap ediyor, iyi fiyat, bol çeşit ve iyi alışveriş deneyimi konusunda fark yaratıyor. 

 

Bilkent Center yenileniyor, yeni markalara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

5 M Migros’un Bilkent Center’da açılmasından duyduğu memnuniyetini ileten Tepe Emlak Genel Müdürü Hayal Olcay,  Bilkent Center’ın  mimari bütünlüğünü sağlayacak yenilenme projesi ile  tüketicilerin değişen tercihlerini ve beklentilerini analiz ederek yeni markalara ev sahipliği yapmaya hazırlandıklarını iletti.  

nb

Yukarı