OSMANİYE’NİN TEK MODERN ALIŞVERİŞ MERKEZİ, PARK 328

12 yıldır Osmaniye’de moda, eğlence, yeme-içme ve teknolojiyi bir araya getiren PARK 328 Alışveriş Merkezi, kiralama, pazarlama ve sahada müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile hizmetlerine devam ediyor. PARK 328 AVM adına Genel Müdürü Mustafa Yalçın ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

PARK 328 AVM olarak bulunduğunuz lokasyonun sizlere ve ziyaretçilerinize kattığı avantajlar nelerdir?

Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay illerini birbirine bağlayan TEM otoyolunun ilimizden geçmesi, bununla birlikte deniz ve hava yolu ulaşımına da çok yakın mesafede bulunmamız, çevre il ve ilçelerden gelen ziyaretçi yoğunluğumuzu artı yönde etkilemekle. İlimizde de merkezi bir konumda ve yürüme mesafesinde olmamız alışveriş merkezimizin ziyaretçi performansını güçlü ve canlı tutmaktadır.

AVM’nizde markalar açısından kiralama süreci nasıl ilerlemekte, aynı zamanda doluluk oranlarınızı 2023’ün ilk yarısına göre değerlendirir misiniz, gelecek dönemler için öngörüleriniz nelerdir?

Alışveriş merkezimiz mevcut durumda %100 doluluk kapasitesine ulaşmış bulunmaktadır. Marka gücümüz ile birlikte kiralama, pazarlama ve sahada müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız bizleri bu başarıya ulaştırmaktadır. Markalarımızın değer ve cirosal performanslarını artırmak için pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde de kurumsal marka odağını güçlendirmek için tüm çalışmalarımızı istikrarla sürdürmeye devam etmekteyiz.

Değişme ve dönüşme yolculuğunda olan AVM’ler bünyelerinde birçok yenilik yapmaktalar. Siz PARK 328 AVM olarak bu konu hakkında neler yapmaktasınız, özellikle marka karmanızdan söz eder misiniz?

Günümüzde rekabetin yoğun yaşandığı ülkemizde yeni şeyler denemeli ve yaratıcı olmalıyız. Bunun için başarılı yönetim ekibimiz ile birlikte sektördeki yenilikleri takip edip, müşteride sadakat ve süreklilik etkisini oluşturmak hedef noktamızdır. Yenilenme projelerimiz ile teknolojik gelişmelere paralel altyapı düzenlemelerin yapılması, sirkülasyonu artırıcı mimari düzenlemelerin gerçekleştirilmesi ve mağaza karmasının yenilenmesi gibi pek çok alanda çalışmalarımız devam edecektir.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Alışveriş merkezimiz; Osmaniye ilinin tek modern alışveriş merkezi olma özelliğini 12 yıldır sürdürmektedir. 12 yıllık süre boyunca moda, eğlence, yeme-içme ve teknolojinin kalbi olarak toplamda 70 milyona yakın ziyaretçiyi ağırlamış bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçte de tüm çalışmalarımızı müşteri beklentilerine ve kiracı memnuniyetine göre planlamaktayız. Bu bağlamda 2023 yılı da bizler için müşteriyle daha çok iletişim kurduğumuz bir yıl olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir