Ana içeriğe atla

ggh

ZAMANSIZ ORGANİZASYONLAR SÜRPRİZ NİTELİĞİNDE

18.09.2019 - 09:50

Zamansız organizasyonlardan bahseden Varyasyon Event Ajans Başkanı Eyüp Bolat, “Masal tadında, maskotlu müzikal tiyatro oyunlarımız uygulanabilirliği en kolay ve zamansız organizasyonlarda günü kurtarmak anlamında en ideal organizasyonlarımızdır.” dedi.

Zamansız organizasyonlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Bu organizasyonlar müşterilere nasıl kolaylıklar sağlıyor? 
Malumunuz son dakika planlanmaya çalışılan organizasyonlardır. Sürpriz diye de niteleyebiliriz. Aslında bu sorunun cevabı tek kelime ile sürpriz olmalı evet. AVM yönetimi için sürpriz, event şirketi için sürpriz, müşteri için de ayrıca en güzel sürpriz.  Aslında zamansız organizasyonlar bir nevi organizasyon şirketinin profesyonelliğini ve alana hazır olup olmayışını da ortaya çıkaran eylemlerdir. 

En uygulanabilir organizasyonlar neler? 
Her türlü organizasyonun uygulanabilirlik derecesi ayrıdır, o sebeple en uygulanabilirden ziyade uygulanabilirliği kolay organizasyonları konuşmak daha mantıklı olacak bence. Uygulanabilirliği kolay olan organizasyonlar tabii ki sahne organizasyonlarıdır. Zira kostümler ve akan bir metin üzerine planlama yapmak her zaman daha kolay olur. 

Son dönemlerde daha çok ne tür organizasyonlar talep ediliyor?
Yukarıdaki sorunun cevabını burada da tekrarlamak gerekir. Uygulanabilirliği kolay organizasyonlar isteniyor son zamanlarda. Bu da genellikle sahne gösterileri, tiyatro oyunları, TRT Çocuk lisanslı etkinlikler oluyor. 

Bir organizasyon şirketi olarak müşterilerinize sunmuş olduğunuz zamansız organizasyonlarınızdan bahseder misiniz?
Sahne üzerinde yapabildiğimiz çeşitli organizasyonlarımız mevcut. Örneğin, Bremen Mızıkacıları veya Ormanlar Kralı Aslan Müzikali gibi masal tadında, maskotlu müzikal tiyatro oyunlarımız uygulanabilirliği en kolay ve zamansız organizasyonlarda günü kurtarmak anlamında en ideal organizasyonlarımızdır. 

nb

Yukarı