Ana içeriğe atla

ggh

Yaratıcı ve teknolojik etkinlikler

17.10.2016 - 11:27

Elma Yapım Etkinlik Yöneticisi Uğur Barlan: “Her geçen gün daha farklı ve yaratıcı deneyimler sunma gayretindeyiz” dedi.

Asıl faaliyet konusu menajerlik olan Elma Yapım, aynı zamanda Razzmatazz markası ile hem AVM’lere hem de şirketlere yaratıcı ve teknolojik etkinliklerde düzenliyor. Müşterilerine her geçen gün daha farklı ve yaratıcı deneyimler sunma amacında olan yapım, bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdürme gayretinde… 
“Kurumsal organizasyonlarda konser organize edebildiğimiz gibi toplantılardaki teknolojik ve eğlendirici aynı zamanda yarışmacı etkinlikleri en son teknolojileri takip ederek düzenliyoruz” diyen Elma Yapım Etkinlik Yöneticisi Uğur Barlan, “Her geçen gün daha farklı ve yaratıcı deneyimler sunma gayretindeyiz. Bu etkinliklerde kullanıcılar hem eğleniyor hem de son teknolojinin yaratıcılıkla buluşma noktasında bulunmanın keyfini çıkarıyorlar. Bu vesile ile kurumlar çalışanlarına ya da misafirlerine ilginç deneyimler yaşatmış oluyorlar” dedi.


AVM’YE YÖNELİK ETKİNLER…
AVM’lere yönelik gerçekleştirmiş oldukları etkinlikler üzerine bizlere bilgi veren Barlan, “Heroball adını verdiğimiz etkinliğimiz bir topun tablet yardımı ile yarıştırılması esasına dayanan ve yakında yeni temalı versiyonunu üreteceğimiz bir oyun modelidir. Diğer yandan sanal gerçeklik gözlükleriyle etkinlikler düzenlerken gerekli noktalarda kendi yazılım ekibimizin ürettiği çözümleri de kullanabiliyoruz. Son ürettiğimiz Vending Machine ise yine dikkat çekici yaratıcı ve eğlendirici bir reklam aracı… Kullanıcılar son gücü ile bağırdıkları içecek makinasında çıkardıkları sesin şiddetine göre 4 farklı içeceği hediye olarak kazanıyorlar. Oyun yazılımları ve uygulamaları, teknolojik iş modelleri dışında ise konser, imza günleri ve defile organizasyonları hizmeti veriyoruz” dedi.
Sözlerine organizasyonlara yönelik aşamaları anlatarak devam eden Barlan, “Herhangi bir firma, kurum ya da marka bizden proje talebinde bulunduğunda, öncelikle istedikleri projenin hazır kullanılanlardan mı yoksa kendilerine özel bir model mi olacağına karar veriyorlar. Tema ve kullanım alanını bizim ile paylaşmalarından sonra biz de proje ile ilgili önerilerimizi paylaşıyoruz. Beğenip seçtikleri iş modelini vadettiğimiz iş bitim süresi sonuna kadar teslim ediyoruz. Bunun dışında müşterilerimize, esinlendikleri ya da kendi hayal güçleri ile oluşturdukları projeleri hayata geçirme imkanı da sağlayabiliyoruz” dedi.


REKABETTE FARK YARATMAYA YARDIMCI
“10 yılı aşkın süredir yaptığımız sanatçı, konser organizasyonları ve menajerlik hizmeti, üstün bir kalite anlayışı ve oturmuş düzende ilerlerken, yaklaşık 3 yıl evvel yatırım yapma kararı aldığımız inovatif etkinlikler üretimine, Elma Yapım’ın bugüne kadar olduğu gibi üstün kalite ve titiz hizmet anlayışı garantisinde, kendimize özgü yaratıcı yaklaşımımızla, son teknolojileri kullanarak farklı bir soluk getirmek 2017 yılı perspektifindeki hedefimizdir” açıklamasında bulunan Barlan, “Günlük hayatımızda teknolojik ürünler nasıl hızlı tüketiyorsa ve nasıl hayatımızın içerisinde çok önemli bir parça ise, kurum ve AVM müşterilerinin de aynı şekilde teknolojiye bakış açıları olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu sebep ile firmaların ve AVM’lerin teknolojik tüm iş modelleri ile ilgili bir danışmana, modelin üretiminden garantisine, uygulamasından düzenlenmesine kadar tüm süreci yönetebilecek bir partnere ihtiyaçları olduğunu düşünüyoruz. 2017 yılında bu şekilde destek alanlara rekabette fark yaratmalarına katkıda bulunmak en büyük hedefimiz” diyerek sözlerine son verdi. 

nb

Yukarı