Ana içeriğe atla

yu7676

Uluslararası platformlarda Emoji’nin büyük başarısı!

21.06.2017 - 11:52

Geçtiğimiz BTS döneminde Zorlu AVM’de hayata geçen “Çılgın Emojiler AVM’de”, ICSC Konferansı kapsamında verilen Solal Marketing Awards’da “Gold Solal” ile ödüllendirilirken, 2016 Hermes Ödüllerinde ise 2 ayrı dalda Platinium ödül aldı.

07-08 Haziran tarihlerinde Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleştirilen, sektörün önde gelen yatırımcılarının ve projelerinin katıldığı ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Komisyonu) Konferansı’nda verilen Solal Marketing Awards pazarlama büyük ödülü, “Çılgın Emojiler Zorlu’da” projesiyle Zorlu AVM’ye verildi.

Zorlu AVM ayrıca, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla Amerika'da düzenlenen Hermes Ödüllerinde Special Event ve Marketing Campaing kategorilerinde platinium ödüle Çılgın Emojiler Zorlu’da projesiyle ulaştı. Hermes Creative Awards’a kurumsal pazarlama ve iletişim birimleri, reklam ajansları, halkla ilişkiler şirketleri, prodüksiyon firmaları, web tabanlı girişimciler ve freelance çalışanlar katılabiliyor.

,

Yukarı