Ana içeriğe atla

ggh

ORGANİZASYON KONSEPTLERİNİ BELİRLERKEN YARATICILIĞIMIZI KULLANIYORUZ

13.05.2019 - 14:34

AVM SEKTÖRÜNÜN YANI SIRA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYELERİNİN FESTİVAL VE FUAR DEKORLARINI DA YAPTIKLARINI SÖYLEYEN CLC ORGANİZASYON FİRMA SAHİBİ ÇİĞDEM BANU ÖZTABAK, “ORGANİZASYON KONSEPTLERİNİ BELİRLERKEN HER ZAMAN YARATICILIK KRİTERLERİMİZİ YÜKSEK TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ.” DİYE BELİRTTİ.

Öncelikle CLC Organizasyon hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?   
1988-2004 yılları arasında büyük zevk ve keyifle çalıştığım Vakko Tekstil’den mezun olduktan sonra CLC’yi diğer adıyla Camperisi Limited’i kurmaya karar verdim. 16 yıllık tecrübeme eğitim gözü ile baktığım için mezuniyet olarak nitelendiriyorum. Vakko-dekor yıllarım benim için büyük bir tecrübe, eğitim, öğretim olmuştur. 2006’da CLC’yi kurduğumda Türkiye’de dekor ve  ışıklandırma yapan firma sayısı çok çok azdı. Yeni yıl süslemeleri ile hem yurt için de hem yurt dışın da birçok ilke imza attık.

CLC Organizasyon nasıl hizmetler veriyor?
CLC organizasyon AVM’lerde hala olmazsa olmaz olan konsept dekorlar, yeni yıl ışıklandırmaları, sevgiler günü konseptleri, ramazan dekorları, fotoğraf çekim alanları ve büyük obje üretimleri, mekana özel görülmemiş ve daha önce uygulanmamış davet, düğün ve aktiviteler konusunda dekorlar yaparak hizmet vermektedir. Son 6-7 yıldır AVM sektörünün yanı sıra büyükşehir belediyelerinin festival alanları ve fuar dekorlarının tasarımlarını, büyük obje dekorlarını da yapıyoruz. CLC, uygulamalar sonunda aynı titizlik ve özen ile demontajını da bizzat yaparak depolama sistemi de yapmaktadır.

Çalışma alanlarınızdan bahseder misiniz? Nerelerde faaliyet gösteriyorsunuz?  
Faaliyet alanlarımız AVM’ler, büyükşehir belediyelerinin park, bahçe, festival alanları, fuar, organizasyon, otel süsleme, davet, düğün dekorlarıdır.

AVM’lerle nasıl bir işbirliğiniz oluyor? Neler yapıyorsunuz?   
AVM’lerin ihtiyacı ve müşteri kitlesini göz önünde bulundurarak, mimarisine uygun şekilde, onlardan aldığımız brifler doğrultusunda daha önce uygulanmamış, o mekana özel tasarımlar hazırlayarak hizmet veriyoruz.

Organizasyon konseptlerini belirlerken nelere dikkat ediyorsunuz? 
Organizasyon konseptlerini belirlerken her zaman yaratıcılık kriterlerimizi yüksek tutmaya çalışıyoruz.  Bunun için bol bol yurt dışı ve yurt içi fuarları gezip modayı, çağın getirdiği yenilikleri ve modern dünyayı takip ediyoruz. Tüm ürün ve dekor üretimlerini kendi atölyemizde ekibimiz ile birlikte titizlik ve kalitemizden ödün vermeden, el işçiliği ile üretiyoruz.

 1

nb

Yukarı