Ana içeriğe atla

nr

Organizasyon kavramı geliştikçe firmalar yenilikçiliğin kapısını aralıyor

06.09.2017 - 09:53

Bizbize Organizasyon Genel Koordinatörü Onursal Tuncer, ikinci yarıda daha çok imza günü ve mini konserlere yer vereceklerini belirterek, organizasyonların tecrübe, bilgi, doğru bütçe planlaması, gelişim-teknolojiyi takip eden ekipman parkurları ve iyi bir ekiple yürütülmesi gerektiğini ifade etti.

Öncelikle 2017 yılının ilk etabının değerlendirmesini alalım sizden. Nasıl geçti ilk altı ay? Neler yaptınız?
2017 yılının ilk altı ayı Bizbize için yeni girişim ve yatırımlarla başladı. Ankara'nın yeni nesil müzik stüdyosunun startını verdik. 2017 yılı firma lansmanları, AVM personel motivasyon ve piknik etkinlikleri hazırlıklarının yanı sıra, listemize yeni eklediğimiz ses sistemlerinin müşterilerimize tanıtımıyla başladı. 
2015-2016 yıllarında Bizbize olarak gerçekleştirdiğimiz üniversite bahar şenliğinin üçüncüsünü Ankaralı birçok üniversite öğrencisinin de katılımıyla düzenledik ve çok başarılı geçti.
İlk yarıyılın sonunda Ankara, İstanbul, İzmir, İzmit, Eskişehir'den katılan misafirlerimizle, 5 gece 6 gün süren Yunanistan turumuzu geride bıraktık. 

Peki, ikinci yarıya yönelik olarak event takviminizde neler var? 
Bu sezon takvimimizde, imza günü ve mini konserlere daha çok yer veriyoruz; gerek AVM gerekse kurumlara, senelik aktivite tekliflerimizi verdik. 
Eylül ayının son haftasında da catering organizasyonlarımız için gıda sektörüne yatırımlarımızı yaptık ve açılışını yapmayı planladığımız butik bir restoran için çalışmalarımız devam ediyor.  

Organizasyon kavramı gün geçtikçe daha çok oturuyor diyebilir miyiz? Gerek kurumlar gerekse kişiler bu konuda daha bilinçli sanırım. Sizin bu konudaki düşünceniz nedir?
Organizasyon; tecrübe, bilgi, doğru bütçe planlaması, gelişim, teknolojiyi takip eden ekipman parkurları ve iyi bir ekiple yürütülür. Gün geçtikçe istikrarlı ve yenilikçi firmalar sürekli olarak kendilerini geliştiriyorlar bu da hizmet veren firmalarla, kurum-kişiler arasında bilinçlenmeyi, beraberinde büyümeyi getiriyor. Organizasyon kavramının gelişmesi firmaların sektör olarak daha yenilikçi ve daha iyi hizmetler sunuyor olma kapısını araladı. 

nr

Yukarı