Ana içeriğe atla

ggh

İŞİNİ SEVMEK #İYİBİRŞEYDİR

14.11.2018 - 14:29

Hizmet verdiği her alanda, markalarına #iyiişiyimarka mottosu ile projeler hazırlayan İyibirşey A.Ş. , geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da farklı, yenilikçi ve ses getiren işler sunarken, Doğu Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerde de farklı disiplinler içeren çalışmalarına başlayacak.

İyibirşey A.Ş. yaratıcı tasarım çalışmaları; kurumsal müşterileri dışında, gerek dijital gerekse basılı ve açıkhava mecralarında yenilik yaratabilecek Ar-Ge çalışmaları ve ürün geliştirme süreçleri ile devam ediyor.  
İki ayda bir yayınladıkları, 250 noktada 10 bin kopya olarak ücretsiz dağıtılan Lokall İzmir Kent Rehberi ile sergiler, buluşmalar ve kültürel çalışmalarda yer almaya devam edecekler.

ORGANİZASYONLARA FARKLI BİR SOLUK GELECEK 
İyibirşey A.Ş.’nin etkinlik ve prodüksiyon çalışmaları; her yıl gerçekleştirilen kurumsal markalara özel planlamalar ve AVM organizasyonlarına farklı soluk getirecek yenilikler hedefiyle şekilleniyor. Bu yıl içerisinde üç yeni nesil konsept proje müşterilerin beğenisine sunulacak. Ayrıca, danışmanlık yaptıkları iki markaları için geliştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, ülke çapında “road show” organizasyonları gerçekleştirmek üzere çalışıyorlar. 2019 yılı, İyibirşey A.Ş. ekibi için yine çok çalışıp, ulaştıkları tüm insanlara mutluluk dağıtacakları 365 gün 6 saat olarak geçecek gibi görünüyor. İyibirşey ailesi, yeni ticari yılda; işini seven, kaliteli rekabet yürüten, hem kendi için hem toplum için en iyisini vermeye çalışan herkes için başarılı ve güzel bir yıl diliyor.

nb

Yukarı