Ana içeriğe atla

ggh

Her türlü etkinlik için kurumsal, güvenilir ve modüler alan çözümleri

15.05.2017 - 10:28

 “Bizim en büyük kazancımız müşterilerimizin memnuniyetidir” diyen Hisar Çadırcılık Şirket Sahibi Mehdi Navdar Fırat, “Etkinlik süresince her şeyin en iyi şekilde yürümesi için gerekli tüm önlemleri alarak kaliteli bir hizmet veriyoruz” dedi. 

Hisar Çadır firmasından bizlere kısaca bahseder misiniz? Neler yapar Hisar Çadır? Faaliyet alanları ve hizmet standartları nelerdir? 
Biz 2004 yılından bu yana bu sektörün içinde yetişen bir ekibiz. Önceleri kurulum ve söküm işleri yaptığımız sektörde, yeni bir vizyon ile organizasyon ve fuar hizmetlerinde hem tedarik hem de organizasyon hizmetleri vermek üzere Hisar Organizasyon ve Çadırcılık kurumsal adıyla 2016 yılının başında kurulduk. Başta fuar organizasyonları olmak üzere, festivaller, yöresel halk günleri, indirim etkinlikleri, düğün&nişan etkinlikleri ve akla gelebilecek her etkinlik için kurumsal, güvenilir ve modüler alan çözümleri sunuyoruz. Büyük, küçük, tribün ve kubbeli çadırların, yürüyüş yolunun, stantların, zeminlerin, podyumların, iklimlendirme ve ışıklandırmanın A’dan Z’ye alan kurulumunu yapıyor ve etkinlik süresince her şeyin en iyi şekilde yürümesi için gerekli tüm önlemleri alarak kaliteli bir hizmet veriyoruz. Bizim en büyük kazancımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden müşterilerimize “Siz hayal edin biz gerçekleştirelim” diyoruz.

Çadırlarınızın özellikleri hakkında bizlere bilgi verir misiniz? 
Tüm çadır sistemlerimiz alüminyum konstrüksiyona sahip olmakla birlikte, hafif, modüler, hızlı kurulabilen, taşınabilir, kişiselleştirilebilir, güvenli ve dünya standartlarında İSO-9001 kalite belgesine sahip ürünlerdir. Ayrıca görselliği ve güvenliği bir arada sunan çadırlarımız, yangın yürütmeyen, dayanıklı, esnek ve fonksiyonel yapıya sahip.

Çadırların kullanım alanları neye göre değişkenlik gösteriyor?  
Aslında kullanım alanı anlamında herhangi bir kısıtlama yok. Çadırlarımız hızlı bir şekilde mobilize olabildikleri için istenen her yere ve amaca uygun olarak kişiselleştirerek hızlı, ekonomik ve güvenilir kapalı alan çözümleri sunabiliyoruz. İster bir doğum günü partisi isterse büyük bir fuar organizasyonu olsun kısa sürede gösterilen alana kurulumu gerçekleştirerek kullanıma hazır hale getiriyor ve etkinlik sona erdiğinde alana ve çevreye hiçbir zarar vermeden hızlı bir şekilde topluyoruz. Böylece müşterilerimiz misafirlerini iklimlendirilmiş, aydınlık, güvenli ve ferah bir ortamda ağırlamış oluyor, bizde bunun mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu işte iş güvenliği oldukça önem arz ediyor. Peki, siz iş güvenliğine dair ne gibi önemler alıyorsunuz? 
İş güvenliği en çok önemsediğimiz konuların başında geliyor. Tüm personelimiz konusunda uzman kalifiye elemanlardır. Bu vasıfların yanı sıra işe alım sürecinde; iş güvenliği eğitimleri verildikten sonra  personel işe başlatılır ve periyodik olarak sağlık kontrollerinden geçirilir. Her personelin koruyucu ekipmanları eksiksiz olarak kendilerine teslim edilir ve çalışma sırasında bu ekipmanların kullanılması sağlanır. Tüm bu süreç gözlem altındadır ve sorumlu personel tarafından takip edilir.

Son olarak gelecek dönem hedeflerinizden bahseder misiniz?  
Hisar Çadırcılık olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edindik. Bu kapsamda yenilikleri takip ederek, müşterilerimizi bu yeniliklerden yararlandırmak, en iyi hizmeti kalite ve güvenlikten ödün vermeden daha ekonomik hale getirmek adına kendi bünyemizde üretim için yatırım planlamaları yapmaktayız.

Kiralama işlemleri nasıl bir sistem üzerinden yürüyor? Firmalar kiralama hizmetlerini nasıl gerçekleştiriyorlar?  
Müşterilerimiz bize web sitemiz üzerinden, e-mail yoluyla ya da telefonla ulaşabiliyorlar. İhtiyaç duydukları hizmet ya da ürünü birlikte tasarlayarak fiyat teklifi sunuyoruz. Uygulama ve fiyat üzerinde anlaşma sağlandığında sözleşme imzalanır ve kararlaştırılan tarihte uygulama yapılır.

nb

Yukarı