Ana içeriğe atla

ggh

“HER ETKİNLİĞİMİZ BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ”

12.10.2018 - 10:52

TURNAGÖL TİYATROSU FİRMA SAHİBİ CİHAN TURNAGÖL, SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE YENİLERİNİ EKLEMEYE DEVAM EDİYOR.

BİR ÇOCUĞA DA SİZ SES OLUR MUSUNUZ?
“Bir çocuğa da siz ses olur musunuz?” projesi kapsamında Turnagöl Tiyatrosu’nun, oyunlarda az giyilmiş 2. el kıyafetlerini Şişli’de yapılan bir kermes yoluyla sattıklarını, elde edilen gelir ve Fındıklı Rotary Kulübü’nün bağışları ile 16 Ekim’de işitme engelli çocuklara güzel bir törenle işitme cihazlarını vereceklerini söyleyen Turnagöl Tiyatrosu Firma Sahibi Cihan Turnagöl, “Hizmet Komite Başkanı olduğum Fındıklı Rotary Kulübü olarak bir çocuğada bizler ses olmaya çalıştık. Kermeste herkes gönüllü çalıştı. Fındıklı Rotaractlar ve Rotaryenlerimiz bu güzel proje çok destek oldular.” dedi.

PENDİK KAÇUV EVİ’NE BAĞIŞ
Fındıklı Rotary Hizmet Komite Başkanı olarak, Ikea Türkiye Ceo’su Fuat Bey’den de büyük destek alarak yapımı devam eden Pendik Kaçuv Evi için birbirinden güzel eşyaları Kaçuv Evine bağışladıklarını belirten Cihan Turnagöl, Ikea Türkiye’nin sosyal sorumluluk projelerinde kendilerine destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

“MAMANI AL ETKİNLİĞE KATIL”
Çorum AHL Park ile ortaklaşa güzel bir projeye daha imza attıklarını söyleyen Turnagöl, “İki gün boyunca “Mamanı al etkinliğe katıl” sloganı ile sokak hayvanları için mama topladık. Çocuklar etkinliğe katılmak için en az bir adet mama aldılar. Daha sonra harika etkinliklere katıldılar. Kuş evi ve kukla atölyelerine katılıp eğlenceli bir kukla tiyatrosu izlediler. Bu proje 04 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Haftasına özel, çocuklara ve ailelerine hayvan sevgisini aşılamak için yapıldı. Bu proje kapsamında yaklaşık 150 adet mama bağışı topladık.” dedi.  
“Önümüzdeki ay Çorum AHL Park’ta her hafta sonu çocuk karnavalı etkinliğimiz olacak. Çocukların bu aktiviteye katılmak için 1 adet okunmuş kitap getirmeleri yeterli olacak.” diye belirten Turnagöl, “ Ay sonunda toplanan kitaplar ihtiyaç sahibi bir okula bağışlanacak. Turnagöl Tiyatrosu olarak her etkinliğimizi bir sosyal sorumluluk projesi ile sonuçlandıracağız.” İfadelerinde bulundu.

nb

Yukarı