Ana içeriğe atla

yu7676

“Hedefimiz kendi alanımızda en iyisi olmak…” / “Our goal ıs tı be the best ın our fıeld…”

15.11.2016 - 16:00

Bayraktar Organizasyon Firma Sahibi Ömür Bayraktar: “Yaptığımız her işte puzzle’ı güzel bir resim haline getirmeye çalışıyoruz” dedi.

“We strive to turn the puzzle into a beautiful picture at every job we perform,” said Bayraktar Organizasyon Company Owner Omur Bayraktar.

Kurulduğu günden bu yana genç ve dinamik kadrosuyla hizmet veren Bayraktar Organizasyon; fuar hizmetleri ve nostalji stantları kurulumu, belediye festivalleri, bayi toplantısı ve kongreler,  ses, ışık, görüntü ekipmanları ve hizmetleri, lazer şov, model&mankenlik ajans hizmetleri, düğün ve nişan organizasyonları, kültür sanat ve faaliyet hizmetleri, yerli ve yabancı folklör, konser faaliyetleri ve sanatçı temini, lunapark ve çocuk oyunları, menajerlik hizmetleri, tiyatro ve animasyon gösterileri, klip çekimi, tanıtım filmi ve sinema gösterimi gibi pek çok alanda faaliyetlerini sürdürüyor. 
Belediyelere yönelik de projeler ürettiklerini belirten Bayraktar Organizasyon Firma Sahibi Ömür Bayraktar, belediye organizasyonlarının diğerlerinden farkını ise şu şekilde açıklıyor: “Tamamen halka açık, halkla iç içe bir bütünlük kazanması ve sosyal içerikli olması belediye organizasyonlarını diğerlerinden farklı kılıyor.  Bu tür organizasyonlarda lojistik ve güvenlik desteğinin sorunsuz ve eksiksiz olması çok önemli… Ayrıca, özellikle dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar da söz konusu… Mesela siyasi ve etnik kökenli propaganda yapılmamasına dikkat etmek ve yapılan organizasyonların en ince ayrıntılarını düşünüp,  kaliteli işler çıkarmak gerekiyor.”
AVM’lerde gerçekleştirilen organizasyonlar hakkında da görüşlerini bildiren Bayraktar, “AVM’lerde düzenlenen organizasyonlar genellikle klişe ve alışılagelmiş etkinlikler. Farklılık adına bir şey görmek zor… Bayraktar Organizasyonun da AVM’ler ile ilgili çalışmaları mevcut. Bu çalışmalar tamamen kendi projelerimiz olduğu için tüm hakları bizde saklı. AVM’lerde özgünlük ve farklılık adına bizim gerçekleştirdiğimiz etkinlikler genellikle proje bazlı çalışmalardır” dedi.  
“Hedefimiz kendi alanımızda en iyisi olmak…” ifadesinde bulunan Bayraktar, “Bunu yaparken bütün faktörleri göz önünde bulunduruyor, yaptığımız her işte puzzle’ı güzel bir resim haline getirmeye çalışıyoruz” diyerek sözlerine son verdi. 

 

Offering service with its young and dynamic team, Bayraktar Organizasyon continues its activities in many areas, such as exposition services, nostalgia stands installation, municipality festivals, dealer meetings and congresses, sound, light, visual equipment and services, lazer shows, model & fashion model agency services, wedding and engagement organizations, cultural and arts activity services, domestic and foreign folk dancing concert activities and provision of artists, amusement park and children’s games, management services, theater and animation shows, shooting video clips, introductory films and showing movies. 
Stating that they also create projects for municipalities, Bayraktar Organizasyon Company Owner Omur Bayraktar explains the difference of municipality organizations from the others: “Municipality organizations are different than others in terms of being open to public, becoming integrated with public and having social content.  It is very important in this type of organizations that logistics and security support being problem free and complete is very important… In adition, there are also some issues, special attention should be paid… For example, it is necessary to take care not to make political and ethnic propaganda and think of the organizations, which are carried out, to the slightest detail and do a good job.”
Stating his opinions about organizations, carried out at shopping centers, Bayraktar said the following: “Organizations, held at shopping centers, are usually cliche ad usual activities. It is hard to see anythin different… Bayraktar Organizasyon also has works for shopping centers. Since these are our own projects, we reserve all their rights. Activities, we carry out at shopping centers, for originality and difference are usually project based works,” he said.  
“Our goal is to become the best in our field,” said Bayraktar and finished as follows: “We take all factors into account and try to turn the puzzle into a beautiful picture while doing this.” 

,

Yukarı