Ana içeriğe atla

nr

Etkinlik hizmetleri sektörünün nabzı EVENT PRO’da atacak!

16.06.2017 - 14:29

Etkinlik Hizmet ve Teknoloji Fuarı EVENT PRO, A’dan Z’ye etkinlik sürecinde yer alan organizatörleri, tedarikçileri ve mekan yöneticilerini buluşturuyor.

Etkinlik Hizmet ve Teknolojileri Fuarı EVENT PRO’17, 7-9 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından ilk kez düzenlenen fuar; etkinlik organizatörlerini, tedarikçileri ve mekan yöneticilerini bir araya getirecek.

Belediyeler, oteller-tesisler, AVM’ler, yatırımcılar, organizasyon firmaları, kamu kurum-kuruluşları ve kurumsal firmalar her geçen gün artan sayıda etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikler kültürel, sportif, sanatsal etkinliklerden festival, fuar, sergi, toplantı, konser, gösteri, şov, parti, lansman ve kurumsal etkinliklere kadar geniş yelpazede organize ediliyor. EVENT PRO, A’dan Z’ye etkinlik sürecinde yer alan organizatörleri, tedarikçileri ve mekan yöneticilerini buluşturuyor.

Yurt içinin yanı sıra Ortadoğu, Avrupa, Afrika, Balkan Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi EVENT PRO ile bir araya geliyor. Fuarın etkinlik sektörünün her dinamiğini kucaklayan yapısı sayesinde Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik hizmet ve teknolojileri fuarı gerçekleşiyor.

ATRAX İLE EŞ ZAMANLI

Bu yıl 6. kez organize edilen ATRAX; Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı, alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor.

Uluslararası bir marka olan ATRAX; belediyelerden yatırımcılara, otel ve tesis yöneticilerinden AVM yöneticilerine kadar sektörün önde gelen ürün ve hizmet alıcılarını, son yenilik ve teknolojilerle buluşturmaya devam ediyor.

Fuar yetkilileri, EVENT PRO ve ATRAX’ı eşzamanlı olarak düzenleyerek ortak ziyaretçi potansiyelinden faydalanmayı, karşılıklı işbirliğini arttırmayı ve bir sinerji oluşturmayı hedeflediklerini belirttiler.

Fuarlar kapsamında konferans ve seminerlere yer verilirken; Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri’nin verildiği ve bu yıl 5. düzenlenecek Shining Star Awards, ATRAX ve EVENT PRO fuarları kapsamında gerçekleştiriliyor olacak.

nr

Yukarı