Ana içeriğe atla

nr

Etkinliğin sayısından çok kalitesi önemli olmalı

13.12.2016 - 17:23

“Etkinlik yapmak için sonsuz alternatif ve akılcı yöntemler bulunuyor” diyen Halka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Müşfik Duru: “Saha etkinliği ile sosyal medyayı ve outdoor tanıtımları entegre kullanarak harikalar yaratabilir, insanların etkinliğinize karşı duyacağı ilgi ve heyecanı katlayabilir ve her platforma taşıyabilirsiniz” dedi. 

Sizce kaliteli bir organizasyonun değeri maliyetiyle doğru orantılı mıdır? Her pahalı organizasyon büyük etkiler yaratır mı? 
Bizce kaliteli organizasyonun değeri organizasyonu düzenleyen ekibin deneyimi ile doğru orantılıdır. İşinde uzman ve deneyimli bir ekibiniz yoksa markanın amacını anlamamışsanız, projeniz, organizasyon kurgunuz markanın beklentisini ve hedefini destekleyebilecek nitelikte değilse, büyük bütçeler dahi olsa kaliteli ve başarılı bir iş çıkmayacaktır. 

Düşük bütçeli ancak daha fazla kitleye sesini duyurmak isteyen firmalar neler yapmalı?
Etkinlik yapmak için sonsuz alternatif ve akılcı yöntemler bulunuyor. Saha etkinliği ile sosyal medyayı, outdoor tanıtımları entegre kullanarak harikalar yaratabilir, insanların etkinliğinize karşı duyacağı ilgi ve heyecanı katlayabilir ve her platforma taşıyabilirsiniz. Bunu başarmanın yine ekip vizyonu, yaratıcılık ve deneyimle doğru orantılı olduğunun altını çizmeliyiz.  Halka Grup olarak bizim de farkımız burada ortaya çıkıyor. 

AVM’ler yüksek bütçelerden yakınırken, organizasyon şirketleri de AVM’lerin düşük bütçelerle kalitesiz işler ortaya çıkaran firmaları tercih etmesinden yakınıyor. Peki, iki tarafı da mutlu edecek proaktif çözümler neler olabilir? 
Kaliteli hizmetin yok pahasına verilebileceği iddiası ile piyasada beliren ve sonunda kepenkleri kapatmak zorunda kalan birçok firmanın gelip gidişine şahit oluyoruz. Bir AVM ya da marka için yıl içerisindeki yaptığı aktivitelerin sayısından çok kalitesi, tüketici üzerinde yarattığı etki, gördüğü ilgi, satışların artması, başarının konuşulması gibi geri bildirimler önemli olmalı.  
Halka Grup olarak proje öncesi ihtiyaca yönelik proaktif çözümleri müşterilerimizin yaratmak istediği etki ve bütçelerine özel olarak oluşturuyor ve kendilerine sunuyoruz.  Bizim amacımız kitleleri harekete geçirebilen, etkili ve amaca ulaştıran etkinlikleri makul bütçelerde müşterilerimize sunmak. 
 

nr

Yukarı