Ana içeriğe atla

ggh

“Eğlenceli etkinlikler 2018’de bizimle gelecek”

15.02.2018 - 11:06

21 yıldır olduğu gibi bu yıl da eğlenceli etkinliklere imza atacaklarını ifade eden Mask Organizasyon Şirket Sahibi Can Karakaş, eğlendirirken işin profesyoneli olmanın önemine de değindi.

“Dünden bugüne alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, inşaat, finans kurumları, beyaz eşya, elektronik, otomotiv, kimya, boya, tekstil, petrol, sigortacılık, sağlık, gıda, tarım, ambalaj, belediyeler, basın- yayın- tv... gibi alanlar bizim için farklı bir macera, farklı bir heyecan, farklı bir deneyim oldu” ifadesinde bulunan Mask Organizasyon Şirket Sahibi Can Karakaş, “Marka bilinirliliği artırıldı… Hedef kitlenin kuruma, markaya, ürüne bağlılığı sağlandı... Acenteler, bayiiler, yetkili satıcılar, doktorlar, eczacılar, plasiyerler, işçiler, belediye çalışanları ve semt sakinleri için, çocuklara, öğrencilere, eğitimcilere,  motivasyonel çalışmalar, piknikler, özel geceler,  konaklamalı kongreler,  temalı etkinlikler, mezuniyetler, orientasyon toplantıları, özel davetler hazırladık. Filmler ve kamera şakaları çektik. Toplantı içerisine ve toplantı aralarına özel mizansenler hazırladık. 
Buluşu tamamen kendimize ait; mizahi, sportif takım oyunları ve bireysel yarışmalar geliştirdik. Koreografileri kolay, bir arada gerçekleştirdiğimiz harika danslar hazırladık, hazırlamaya da devam ediyoruz. Tekrara düşmeyip özgün olmamız en önemli tercih sebepleriydi. Çalışma sürecimizde yaptığımız etkinliklerle ilgili özellikle AVM’lere nice ödüller de kazandırdık. Bizim için en önemli onur kaynağı oldu” dedi.

İŞİN PROFESYONELİ OLUNMALI
2018 yılında da, 21 yıldır olduğu gibi birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atacaklarını dile getiren Karakaş, “ ‘Eğlenceli’ sözcüğünü özellikle seçtim. Kreasyonu gerçekleşecek etkinlikte, her ne şekilde olursa olsun yaptığımız işi eğlenceli hale getiremiyorsak, başından maça 1-0 mağlup çıkmış sayarım kendimizi… Etkinliği tüm taraflara eğlenceli hale getirme işi, ne kadar başarılı olursa o kadar tüm dokulara nüfuz edecek ve finalde herkesin hafızasında güzel izler bırakacaktır. Eğlendirirken, laubalilikten uzak  ‘işin profesyoneli olmak’ en önemli ayraçlardan biri olacaktır” dedi.
“Yurt dışında görüp, kopyala/yapıştır şeklinde birtakım etkinlik programlarını allayıp, pullayıp yeni bir şeymiş, farklılık yaratılıyormuş gibi sunmak, müthiş pazarlama mizansenleri ve boş vaatler ile süslü, hem de fahiş fiyatlarla hedef kitle ile buluşturmak, sahada yetersiz teknik malzeme ve kalifiye olmayan insanlarla yola çıkıp dev aynasında sunulan işin altında ezilmek, fiyaskolar yaşamak ya da tamamen tesadüfi başarılarla birbirimizi kandırmak yerine 2018’de gerçekten basit bir şekilde eğlensek ve eğlendirsek daha iyi olmaz mı sizce?” diyerek sözlerine son verdi.

nb

Yukarı