Ana içeriğe atla

yu7676

“Bu iş için ekip çok önemli!”

15.05.2017 - 10:26

ÇİZGİM EVENT ŞİRKET SAHİBİ BARIŞ TANRISEVER: “SEKTÖRDE FARKINDALIĞIN ARTIRILMASI ADINA ÖNCELİKLE PROFESYONEL EKİPLERLE, KALİTELİ İŞLERİN YAPILMASI ŞART!” DEDİ.

Eğlence ve etkinlik sektörü her ne kadar kolay olarak görülse de, arkasında çok ciddi ve disiplinli bir çalışmayı kapsıyor. Bu nedenle bu sektörün ciddiye alınması konusunda farkındalık yaratılması şart! Peki, eğlence ve etkinlik sektöründe farkındalığın artırılması adına ne gibi adımlar atılmalıdır?
Sektörde farkındalığın artırılması adına öncelikle profesyonel ekiplerle, kaliteli işlerin yapılması şart! Ayrıca playback yerine canlı performansların ve sahne şovlarının ön planda olduğu projelerin de hayata geçirilmesi gerekiyor.

Peki, siz bu farkındalığın oluşmasına adına neler yapıyorsunuz? 
Çizgim Event olarak, bin kişinin üzerinde olan yerlerde, isim yapmış sanatçıların yer aldığı konserler yapmaya çalışıyor ve farkındalığa bu şekilde katkı sağlamaya çalışıyoruz.  
Sektördeki diğer bir sorun da maliyetlerin aşağıya çekilerek, kalitesiz işlerin yapılması… Sektöre zarar veren bu tür çalışmaların önüne geçmek için ne gibi önlemler alınabilir?
Son yıllarda İzmir’de eğlence sektörü büyük bir ivme kazandı. Bütün mekanlar belli bir kalitenin üzerinde projelere yer verirken, düşük kalitedeki projelere ise yer vermeme yönünde bir yaklaşım izliyorlar. Bu tür yaklaşımlar da, sektöre zarar veren çalışmaların önüne geçmek için birer önlem aslında…

Bu işte başarılı olmak süreklilik ister.  Peki, sürekli olmak için firmalar neler yapmalı, siz neler yapıyorsunuz? 
21 yıldır hizmet sektöründeyiz. Bugüne kadar yapılan işlerde güvenliğinden sesçisine, dansçısından ulaşım ekibine kadar profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz. Ekip, bu iş için çok önemli… Bu noktada her bir iş için başarılı bir kadromuz bulunuyor. 

,

Yukarı