Ana içeriğe atla

ggh

AVM’LERDE PRO-MASAJ İLE PROFESYONEL MASAJ HİZMETİ

14.11.2018 - 14:20

PR PARTNERS FİRMA SAHİBİ ALTAN UZUN: “PROFESYONEL MASAJ HİZMETİNE ULAŞMA GÜÇLÜĞÜNÜ, NİTELİKLİ PERSONELLERİMİZ VE FİYAT POLİTİKAMIZLA AVM’LERDEKİ KİOSK KONSEPTİMİZLE ORTADAN KALDIRIYORUZ.”

Pro-masaj neden tercih edilmeli?  
Vizyonumuz gereği ‘’farkımız tarzımız, tarzımız farkımız’’ ilkesi ile hareket edip, yapılmayanı yapma ve ülkemizde olmayan ticari projeleri kendimizce yorumlayıp, hayata geçirme arzusu ile çalışıyoruz. Günümüz postmodernizm çağında hepimiz hayat maratonuna, mevcut hayat şartları gereği mecburi olarak katılıyoruz. Okul hayatından sonra gelişen bu yorucu ve stresli süreçte, insanlar para kazanırken sağlığını kaybetmekte, yorucu iş hayatının insan vücudunda bıraktığı olumsuz etkiler sonucu zamanla bedensel ve ruhsal rahatlamaya ihtiyaç duymaktadır. Promasaj olarak profesyonel masaj hizmetine ulaşma güçlüğünü, nitelikli personellerimiz ve fiyat politikamızla AVM’lerde görünür şekilde yer alan kiosk konseptimizle ortadan kaldırıyoruz.

Pro-masaj kiosk konseptiniz ile AVM’lerde nasıl hizmet veriyorsunuz? AVM’lerin ve kullanıcıların ilgisi nasıl?
Dakikası 2 TL olan fiyat politikamız ile verdiğimiz hizmeti cazip kılıp, AVM ziyaretçilerini yoğun olarak çekiyoruz. Bu sebeple şubelerimizde hafta içi, hafta sonu sürekli bir etkinlik havası yaratılıyor. Anatomik anlamda yetkinlikleri ileri seviye olan fizik tedavi personellerimizle, el becerileri iyi olan masör-masöz personellerimizin iş bilgilerini harmanlayarak sağlıklı ve kaliteli hizmet üretiyoruz. Bizimle çalışan ekip arkadaşımızın kalitesi Pro-masaj markamızın potansiyel kalite değerinin toplamını oluşturuyor. Müşteri portföyümüzün bir kısmı bulunduğumuz AVM’lere 50-100-150 km mesafelerden sadece masaj hizmeti almak için geliyor. Bu da sunduğumuz hizmetin kalitesini özetliyor.

Perakende günlerine katılım sağlayacaksınız. Bu organizasyona katılım amacınız nedir?
Perakende sektörünün önemli temsilcilerinin bir araya geldiği bu önemli organizasyonda Pro-masaj markamızın tanıtımı için yer alıyoruz. Sektöre yön veren bu organizasyonun tüm temsilcilerine ve yöneticilerine çok fazla artı değer kattığına inanıyoruz.
 
En son açtığınız şubelerden bahseder misiniz? 2019 yılında planladığınız açılışlar var mı?
En son Zonguldak Esas 67 Burda AVM ve Palladium Antakya AVM’de yeni açılan şubelerimiz oldu. 2019 yılında 20 şube açmak planlarımız arasında.

Gelecek dönem hedefleriniz nelerdir?
Dünyanın birçok ülkesinde alternatif tıp ve terapi hizmeti olarak rağbet gören masaj kültürü toplumumuzda oluşmamıştır. AVM’lerde uyguladığımız, geliştirdiğimiz bu oluşumun toplumumuzda da yer edinecek bir kültüre dönüşmesini ve Pro-masaj markamızın yakın gelecekte profesyonel masajın tanınmış tek yüzü olmasını hedefliyoruz. Bunun yanı sıra spa, hamam, refleksoloji, nail art uygulamalarımızın da yer aldığı yepyeni bir hizmet kompleksi üzerinde çalışıp, büyümemizi bu yönde planlıyoruz.

nb

Yukarı