Ana içeriğe atla

nr

JLL TÜRKİYE'YE DOKUZUNCU ETİKA ÖDÜLÜ

30.06.2021 - 15:50

Türkiye’de etik anlayış bilincini yaygınlaştırma, genç etik liderlerin yetişmesine katkıda bulunma amacıyla kurulan Etik Değerler Merkezi, etik değerlere uygun davranan şirketlere "ETİKA" ödülü takdim ediyor. JLL Türkiye bu yıl da ETİKA ödülünün 9. kez sahibi oldu.

JLL Türkiye, Etik Değerler Merkezi tarafından her yıl geleneksel olarak etik değerlere önem veren şirketlere verilen "ETİKA" ödülüne 9. kez layık görüldü.

Daha iyi bir Türkiye yaratmak üzere yüksek etik standartları oluşturmak amacıyla kurulan Etik Değerler Merkezi (EDMER), Türkiye’de etik anlayış bilincini yaygınlaştırarak, genç etik liderlerin yetişmesine katkıda bulunuyor.

Gayrimenkul sektöründe dünya devleri arasında yer alan JLL Türkiye, 2020 yılında da etik değerlere verdiği önemi üst seviyede tutarak yarattığı çalışma bilinci neticesinde bu yıl 9. kez EDMER tarafından ETİKA ödülüne layık görüldü.

EDMER tarafından 9 yıldır etik değerleriyle takdir edilmenin gururunu yaşadıklarını belirten JLL Türkiye Eş CEO’su Dora Şahintürk, bu alandaki çalışmaların sürdürülebilirliğine önem verdiklerini ve sonraki yıllarda da bu başarının devamı için JLL Türkiye olarak çalışmalarındaki titizlik ve hassasiyetlerinin devam edeceğini söyledi.

JLL Türkiye Eş CEO’su Tarkan Ander, düşüncelerini “JLL Türkiye olarak doğaya, insanlara ve tüm canlılara saygı duyuyoruz ve tüm çalışmalarımızda etik değerlere uygun hareket etmeyi tüm değerlerin üzerinde tutuyoruz” şeklinde ifade etti.

Ödül töreninin Eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

nr

Yukarı