Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZİN HUZURU VE GÜVENİ

14.09.2020 - 10:38

Atlantis Fun City 20 yılı aşkın bir süredir eğlence sektörüne hizmet veriyor. Pandemi sebebiyle sektöre yönelik kaygıları dindirmek için bütün tedbirleri aldıklarını belirten Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez, “Profesyonel ekibimizle, yüksek motivasyonda kalarak, misafirlerimizin, özellikle hijyen konusunda kafalarında hiçbir soru işareti kalmaması yönünde titizlikle çalışıyoruz. Önceliğimiz müşterilerimizin huzuru ve güveni.” dedi.

Eğlence sektörü pandemi sürecinden nasıl etkilendi? Koronavirüse karşı aldığınız hijyen önlemlerinden kısaca bahsedebilir misiniz?

Tabii ki sektör olarak pandemi döneminden etkilendik. Fakat bu sürecin etkilerini en aza indirmek hususunda elimizden gelen maksimum çabayı sergiliyoruz. Profesyonel ekibimizle, yüksek motivasyonda kalarak, misafirlerimizin, özellikle hijyen konusunda kafalarında hiçbir soru işareti kalmaması yönünde titizlikle çalışıyoruz. Elbette sürecin yarattığı pek çok olumsuz etkilenmeyi bertaraf etmek üzerine de çalışıyoruz ancak şu an ki önceliğimiz müşterilerimizin huzuru ve güveni. Salonlarımızda strelizasyon için geçmiş dönemlerde de çok hassas şekilde hazırlığımızı yapıyorduk. Şu an bunu çok daha ileri seviyeye taşıdık.

İnsanların kaygılı olduğu bu süreçte firmanızı öne çıkaran özelliği nedir?

Atlantis Fun City olarak yurtiçinde 6 adet şubemiz bulunuyor. Kadıköy salonumuz, Canpark AVM, Kale CENTER, Torium AVM, Mall Of İstanbul ve Arena Park AVM’de hizmet veriyoruz. Tüm salonlarımızda temizlik her daim ön planda oldu. İşletme kuralları açısından da; salon genel düzeni, temizliği, müşteri güvenliği, personel yetkinliği, müşteri karşılama deneyimi, müşteri dönüşleri, şikayet ve memnuniyeti gibi başlıkları her zaman uzun toplantılarla gündemimizde tutan profesyonel bir kadroyuz. Başarımızın temel belirleyicileri bu üst başlıkları yıllardır senkronize şekilde etkin tutmamızdır. 7’den 70’e her yaş için eğlence, her salonumuzda sizleri bekliyor. Güvenle Atlantis Fun City de eğlenceyi tercih edebilirsiniz.

Eğlence sektörü ne zaman eskiye döner?

Sıkıntılı dönemi atlatmayı elbette biz de bekliyoruz. Eğlence sektörü olarak diğer bütün sektörlerde olduğu gibi biz de koronavirüs salgını etkilerini yaşadık, yaşıyoruz. Kısa sürede eskiye dönüş gibi bir planlama içinde olmak doğru olmaz ve zaten biz sterilizasyon işlemlerimizi artık her daim en üst seviyede tutmak durumundayız. Biz çocuklu aile müşteri kitlesine hitap ediyoruz ve bu durum bizim daha da uzun vadede tedbiri asla elden bırakmamamız gerekliliğini getiriyor. Tüm bu zorlu süreci geride bıraktığımız günlerin gelmesini diliyorum. Ve yeniden normalleşme süreci ile ilgili tüm iyi dileklerimi sektör oyuncularına da iletiyorum.

TAVADA TAVUK

Yukarı