Ana içeriğe atla

ggh

Mall Report Dergisi 150. Özel Sayısı Görüşleri

14.09.2021 - 16:31

150 sayıdır Mall Report Dergisi olarak alışveriş merkezleri, perakende dünyası, eğlence sektörü, yeme içme alanları ve bu sektörlere ürün&hizmet sağlayan firmaların en önemli iletişim mecrası olarak yer verdiğimiz özel haberler, araştırmalar ve röportajlarla sektörün bilgi kaynağı olmaya devam ediyoruz. Yer verdiğimiz tüm başarılı markalara görüşleri için teşekkür ederiz.

AYD Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş 

g
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği olarak kuruluşumuzdan bugüne alışveriş merkezlerinin, ziyaretçilerine keyifli alışveriş imkânı veren, perakende sektörüne katma değer yaratan, kent ile bütünleşen ve dünya standartlarında mekânlar olmasını sağlama vizyonu çerçevesinde çalışmalarımız sürdürüyoruz. Türkiye’deki alışveriş merkezleri kiralanabilir alanının yaklaşık %75’ini temsil eden sektörün çatı kuruluşu olarak üyelerimizden aldığımız güçle yasal düzenlemeler başta olmak üzere sektörümüzü ilgilendiren konularda kamu otoriteleri, perakendeciler, ziyaretçiler ve sektörel çözüm ortaklıkları ile birlikte alışveriş merkezleri ve perakende sektörünün uzun vadeli sağlıklı gelişimine ve sürdürülebilirliğine katkı sağlıyoruz. Tüm bu çalışmaları yürütürken belirttiğimiz üzere sektörün tüm paydaşlarını içine alacak kapsayıcılığa büyük önem veriyoruz. Ulusal, yerel ve sektörel yayın yapan basın kuruluşları da bizim hem kamuoyuyla hem de sektör profesyonelleriyle iletişimimizde önemli bir yere sahip. Sektörden en güncel bilgileri veren, sektörün genç profesyonellerine ulaşan ve onlara yön veren, araştırma dosyaları, röportajlarla dolu dolu bir içerik sağlayan Mall Report gibi yayınlar bizim misyonumuza da önemli katkı sağlıyor. Alışveriş merkezi yatırımcı ve profesyonelleri ile perakende sektörünü bir araya getirdiğimiz etkinliklerde de Mall Report her zaman basın sponsorlarımızda biri olarak yanımızda yer aldı. Bu vesileyle sektörde önemli bir yere sahip olan Mall Report dergisini 150. sayısına ulaşması vesilesiyle tebrik etmek istiyorum. İnanıyorum ki alışveriş merkezi ve perakende sektöründen aldığı güçle Mall Report daha uzun yıllar sektörümüzün öncü yayınlarından biri olmaya devam edecek.

UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın 

hg
Mall Report dergisi ile uzun yıllara dayanan çok kıymetli bir işbirliğimiz bulunmakta. Sektörün nabzını tutan ve her zaman sesimizi duyurmamıza aracılık eden Mall Report’a UFRAD ailesi olarak daha nice 150. Sayılar diliyoruz.
Markalarımız ve sektörümüz Mall Report gibi yayın kuruluşlarımız ile güçleniyor ve büyüyor. Tebrik ediyorum..

JLL Eş CEO’su Dora Şahintürk  JLL Eş CEO’su Tarkan Ander

jh5
Dora Şahintürk: Bu denli özenli ve kapsamlı bir yayıncılık anlayışının perakende sektörü için çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Sektöre dair tüm gelişmeleri takip ettiğimiz bir mecra, bu sayınızda bizim de yer alıyor olmamız da ayrıca gurur verici. İlk sayı cesaret gerektirir, 50. Sayıya kadar dirayet ve sabırla gidebilirsiniz belki ama 150.sayı için mutlak başarıya ihtiyaç vardır. Bu vesileyle başarınızı taçlandıran 150. sayınızı can-ı gönülden kutluyor, başarınızın daim olmasını diliyorum. 
Tarkan Ander: Tüm yeniliklerden haberdar olmak ve güncel kalmak için sektörel yayınların takibi bence her alanda çok önemli. Mall Report dergisi hem okuyucusu olmaktan hem de içeriklerde yer almaktan çok mutlu olduğumuz bir yayın. Nice 150 sayılar diliyorum.

Torkam Holding İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli

434
Öncellikle 150. sayınızı tebrik eder ve her alanda olduğu gibi bu alanda da istikrarlı olmanın başarıyı getirdiğini altını çizmek isterim.  Başarılarınızı devamını dilerim. 

Ece Türkiye Genel Müdür ve CFO Nuri Şapkacı

7666
150. sayısı için Mall Report’u tebrik ediyorum! Sektörel dergilerin yayınlanmasının büyük emek ve gönül işi olduğunun bilincinde olarak, uzun yıllar boyunca Mall Report’u masalarımıza getiren, sektördeki yeniliklerden bizleri haberdar eden, iş birliği yapmaktan büyük keyif aldığımız Mall Report ekibine de sevgilerimizi iletiyor, daha nice sayılara ulaşmanızı diliyorum. 

MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş. ve MNG Fuar ve Kongre Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer

fg4545
Alışveriş merkezi ve perakende, Türkiye’nin en önemli, lokomotif sektörlerinden biri… Ülke ekonomisinde bu kadar önemli bir paya sahip olan sektör açısından tartışmasız bir şekilde medya da çok önem taşıyor. Yeri geliyor sektördeki atamaları öğreniyoruz yeri geliyor yeniliklerden haberdar oluyoruz ve de elbette ki bazen farklı konularda değişik görüşlerimizi ortaya koyarak siz değerli basın mensupları sayesinde sorunları tartışıp çözüm arıyoruz. Bu kadar önemli bir işleve sahip olan istikrarlı bir yayın olarak Mall Report, perakende dünyasının önemli aktörlerinden ve ailemizin fertlerinden biridir. Emeği geçen herkesi kutlar, nice uzun ömürler dileriz. Yazılı basının da çeşitli güçlükler ile boğuştuğu bir dönemde yolunuz açık, başarınız sürekli olsun. 

Çelebi Gıda A.Ş ve Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru

fg34
Sektörlerin gelişimi ve yeniliklere adapte olabilmesi için sektörel yayınlar çok önemlidir. Hem sektör çalışanları hem de sektörün dışındaki bireyler için en güncel haberlerin, en güncel yeniliklerin ve kritik konumdaki haberlerin ulaşımını ve sirkülasyonunu sağlar. Bunların yanında sektöre yeni giren markaların kendilerini tanıtması ve hedef kitlelerine ulaşması konusunda da başrol oynayarak sektörün büyümesini de doğrudan katkıda bulunurlar. Bu açıdan ülke ekonomisinin gelişimi için kendine özel yayınlarla desteklenmiş sektörler, sağlıklı bir büyümenin anahtarlarındandır. 
Perakende gibi zorlu ve her geçen gün değişen bir alanda 12 senedir haberciliği layığıyla yerine getiren Mall Report Dergisi’ni bu açıdan çok değerli buluyorum. Her geçen gün değişen piyasa koşullarında sürdürülebilir bir şekilde habercilik yapmak bence hem çok büyük cesaret hem de büyük bir çaba gerektiriyor. Bu açıdan 150. Sayısına ulaşan Mall Report’u tebrik ediyorum. Hem sürdürülebilir bir şekilde yaptığı doğru ve tarafsız haberciliği için hem de sektörümüze sunduğu katkılar için.    

Novaland Outlet Konya Genel Müdürü Sinan Akdemir

df34
Mall Report ilk çıktığı günden itibaren perakende dünyasının sesi ve kulağı olmuştur. Derginin baskı kalitesinin yanı sıra içerik olarak da gerek konular bakımından gerekse sektörden haberler ve değişik görüşler açısından oldukça zengindir. Dergiciliğin zor yapıldığı günümüzde 150.sayıya ulaşılmış olması da istikrar ve güvenin ifadesidir.Nice uzun yayın hayatlarına…

Nts Danışmanlık Kurucusu Behiye Savaşkan

564
Mall Report dergisi, ilk sayısından bugüne kadar yayınladığı tüm haberleri ilk, tarafsız ve özgün bir şekilde ele alarak sektöre ışık tuttu. Yayın hayatına başladığı günden bu yana alışveriş merkezi, yatırımcı ve perakende sektörlerini bir araya getiren Mall Report’u ve tüm ekibini 150. Sayısı için tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Pomsad Başkanı Nurdan Yücel

gh58
Ülkemizde pompa, vana ve ilgili komponentlerini üreten üreticilerin ve ürünlerin yer aldığı pek çok dergi vardır. Ancak, bu dergiler sadece sektördeki kurum, kuruluş ve kişiler ile paylaşılmaktadır. Mall Report Dergisi ise AVM ve perakende dünyasında paylaşıldığı için çok daha fazla kişiye hem sanayimizi hem de perakende satılabilen ürünleri imal eden üreticileri ve ürünlerini kolayca tanıtma fırsatı yaratmaktadır. Her geçen gün daha fazla tanınırlığı artan Mall Report dergisinin başarılarının katlanarak devam etmesini temenni eder, sektörümüz adına derginize çok teşekkür ederiz.     

TAMPF Başkanı Alp Önder Özpamukçu

*-0
Sektörümüz AVM’sinden perakendecisine, gıdacısından restoranına iletişime, karşılıklı desteğe ve omuz omuza vermeye en çok ihtiyaç duyduğu tarihi bir dönemden geçiyor. Bu kritik dönemde sektör oyuncularının bir araya geldiği platformların ve iletişimde kalarak birbirlerinden haberdar oldukları sizler gibi kanalların önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu vesileyle hem TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı olarak, hem de TOBB Perakende Meclisi Başkanı olarak Mall Report dergisinin 150. Sayısını yeniden tebrik ediyor, başarılı işlerimizin devamını temenni ediyorum.

Tavuk Dünyası Ceo'su Volkan Mumcu

ghgn
Mall Report, AVM ve perakende dünyasına dair özgün ve kaliteli haber çalışmalarıyla sektörümüzdeki son gelişmeleri bizlerle buluşturuyor. Yeni ürünler, yatırımlar ve sektöre ışık tutan birçok çalışmasıyla biz profesyonellerin masasında yerini alan önemli haber kaynaklarından biri. Uzun süredir devam ettirdiği kaliteli çalışmalarıyla 150. Sayısını geride bıraktı. Bu vesileyle emeği geçenleri tebrik ediyor, Mall Report’un yayın hayatındaki başarılarının devamını diliyorum.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Deniz Bozan

m6
Mall Report Dergisi, bugüne kadarki süreçte, Türkiye ekonomisinin önemli çarkları arasında yer alan ve 7’den 70’e herkesin kalbine dokunan alışveriş merkezlerinin ve perakende sektörünün bir sesi haline gelmiştir.  Uzun soluklu yayın hayatında, bizim de her zaman yanımızda hissettiğimiz tüm Mall Report ekibini kutluyor, başarılarının devamını diliyor ve daha nice yıllarda yine birlikte olmayı gönülden arzu ediyoruz.  

Defacto Operasyon Direktörü Coo'su Serdar Ersoy

343232
Alışveriş merkezleri, perakende sektörü ve çözüm ortaklarını buluşturmayı hedefleyerek yola çıkan ve bugün koymuş olduğu hedefi tam anlamıyla yerine getiren Mall Report sektörün önemli mecralarının başında geliyor. Perakendecileri, AVM yatırımcılarını, danışmanları, hizmet sağlayıcıları, çözüm ortaklarını bir araya getirerek, karşılıklı bilgilendirerek, sektörün önemli bir açığını kapatıyorsunuz. Mall Report dergisini ben de tüm perakendeciler gibi keyifle takip ediyorum. 150. Sayınız için de tüm ekibinizi tebrik ediyorum. 

ULUSTRANS YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLGUN HACIALİOĞLU

m7
Mall Report bizler için donanımlı ekibinin koordinasyon ve iletişim başarısı nedeniyle çalışmaktan mutluluk duyduğumuz keyifli ve tercih edilir bir yayın grubudur. 
Mall Report ailesine teşekkürlerimizle…
 

Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü

gr
Venezia Mega Outlet olarak, alışveriş merkezleri ve perakende sektörüne ilişkin haberleri, sektörün sesi olan Mall Report Dergisi’nden takip ediyor ve aynı zamanda tüm gelişmelerle ilgili haber ve röportajlarda yer alıyoruz. Sektörde güçlü bir yere sahip olan Mall Report; AVM’lerde yaşanan gelişmeleri, trendleri, sorunları önemli isimlerle, kapsayıcı editoryal yaklaşımla hep gündemde tutarak öncü olmaya devam ediyor. 
Alışveriş merkezleri, sosyal, kültürel ve ticari sorumluluklarıyla, ülkemizde çok önemli bir yere sahip. Üretimle tüketimin buluştuğu, alışverişin, turizmin, eğlencenin, kültür ve sanat faaliyetlerinin bir arada olduğu, bulundukları lokasyona değer katan yaşam merkezleri konumunda. Bu kadar önemli rollere sahip olan bu sektörün gelişmelerinin takip edilmesi ve hem sektör temsilcilerinin, hem de sektörle etkileşim içerisinde olanların, tüm gelişmeleri güncel ve doğru şekilde takip edebilmeleri çok önemli. Bu kapsamda, yıllardır büyük bir sorumlulukla faaliyette olan ve 150. sayıya ulaşan Mall Report’u tebrik ediyor ve keyifli haberlerde buluşacağımız nice 150. sayılar diliyoruz…

Mr Mall Danışmanlık Kurucusu Ömer Gamzeli

454545
Rekabetin yüksek olduğu sektörde kendini geliştiren ve istikrarlı büyümeyi başaran Mall Report’u öncelikle kutluyor ve nice 150. sayılar diliyorum. Mall Report’un sektörün nabzını tutmasıyla birlikte AVM ve perakende sektörüne katkıları da kesinlikle tartışılmaz. İzlediğin bu yolda başarılar Mall Report.

Varnost Genel Koordinatörü Yasemin Göleli 

342
Sektör için oldukça faydalı ve herkesin konu hakkında bilgi sahibi olabileceği, yayıncılık anlamında bulunduğu sektörde fark yaratmış bir oluşum olarak değerlendiriyor ve bu bağlamda Mall Report ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

White Stone Genel Koordinatörü Özgür Taşkın

343d
Yıllardır severek takip ettiğim Mall Report dergimizi çok başarılı buluyorum. Tek olması sebebiyle, sürekli desteklenerek nice 150. Sayılar olması dileğiyle. Başarılar dilerim.

Ankamall Avm Müdürü Evren Kırcalı

fe3
AVM ve perakende dünyasına dair önemli bilgiler, araştırmalar ve analizlere yer vererek sektöre önemli bir katkı sunan Mall Report, bu alandaki önemli iletişim kanallarından biridir. Bu vesileyle ANKAmall olarak teşekkürlerimizi sunuyor, 150. Sayınızı kutlarken başarılarınızın devamını diliyoruz.

Carousel İcra Kurulu Başkanı Orhan Demir

343434343434343
Mall Report, Türkiye’nin önemli AVM ve perakende dergilerinden biri. Dergide yer alan ve değer yaratan içerikler adeta bir referans kaynağına dönüşüyor. Mall Report, sektörümüzle ilgili trendleri okuyucuyla buluşturarak yenilikçi ve saygın konumunu korumaya devam ediyor. Bu duruşuyla birlikte sektörümüzün gelişmesine de destek sağlayan bu önemli yayının başarılarının devamını dilerim.

Orka Holding Pazarlama İletişim Direktörü Vildan Yıldırım

m8
Mall Report Dergisi, yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne perakende sektörü ve AVM dünyasının nabzını tutan, zengin içerikli gündem konuları ile sektöre katkı sunarken aynı zamanda ışık tutan vazgeçilmez bir kaynak durumunda. 150. sayınız vesilesiyle tüm çalışanları tebrik eder, Mall Report dergisine nice başarılı sayılar dilerim.

Ens Danışmanlık Genel Müdürü Emre Şen

34343d
Başarılı ve uzun soluklu bir yolculukta sektörde sizlerle beraber olmak ve sektör haberlerinin önemli bir neferi olmanız bizleri memnun etmekte. Nice ikiyüzellinci, beşyüzüncü sayılara ulaşmasınızı da, sizleri severek takip eden birisi olarak canıgönülden temenni ediyorum.

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş

m9
Alışveriş merkezleri son 20-25 yılda, ülkemizde yeni bir yaşam stilinin oluşmasında önemli bir misyon üstlendi. Günlük yaşantımızda ve iş dünyası açısından kapladıkları yer de her geçen gün büyümeye devam ediyor. Alışveriş merkezleri dünyasının iletişim mecrası haline gelen Mall Report dergisi, özgün ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla adeta sektörün nabzını tutuyor. En güncel gelişmeleri, Mall Report aracılığıyla takip edebiliyoruz. Mall Report dergisine emek veren herkesi kutluyor, nice 150 sayılara ulaşmasını diliyorum. 

nb

Yukarı