Ana içeriğe atla

nr

10.04.2017 - 16:38

Yıl 2008, aylardan ise Kasım… AVM ve perakende sektörünün en önemli iletişim mecralarından Mall Report’un doğum günü… Alışveriş merkezleri, perakende sektörü ve çözüm ortaklarını buluşturmayı hedefleyerek yola çıkan ve bugün koymuş olduğu hedefi tam anlamıyla yerine getiren Mall Report, bu ay 100. sayısını kutluyor! 
Dile kolay, tam 100 sayı…100 aydır Mall Report, Türkiye’nin sektörel yayıncılık sahnesinde. Yayıncılıkta yola çıkmak ve ilk 100 sayıyı okur ile buluşturmak, cesaret ister, emek ister, çaba ister, güç ister, her şeyden önemlisi de kararlılık ister. Bu kararlılığı AVM ve perakende sektöründe hayata geçirdiği başarılı işlerle ortaya koyan Mall Report, yayıncılıktaki ilk 100 metrelik yarışını tamamladı.
AVM ve perakende sektörünün son 9 yılına ışık tutan arşiv niteliğinde bir başvuru kaynağı olma hedefini 100 aydır yerine getiren ve getirmeye devam eden Mall Report, ilerlediği yolda bir sektörel yayıncılık markasına dönüşerek,  üzerine düşen rolü AVM ve perakende sektörünün yarattığı sinerji ile başarılı bir şekilde oynadı.
9 yıl boyunca her ay kaliteli yayıncılık anlayışı ve özgün içeriğiyle okuyucularına ulaşmaya devam eden Mall Report’un dergi tarihinde gezinti yaptığımız, en özel röportajlara ve haberlere yer verdiğimiz, pek çok derneğin görüşlerini aldığımız ve daha birçok çalışmanın gerçekleştiği 100. sayımızı keyifle okumanız dileğiyle…

TEŞEKKÜRLER…
Mall Report dergisinin sektörel gücüne inanan ve yayıncılık hayatımız boyunca desteklerini bizden esirgemeyen iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürler…  Başarılarımızın ve işbirliğimizin devamı dileğiyle… 

nr

Yukarı