Ana içeriğe atla

ggh

06.09.2017 - 11:52

Sevgili Mall Report Okuyucuları, 
Her ay kaliteli yayıncılık anlayışı, özgün ve zengin içeriğiyle okuyucularına ulaşmaya devam eden Mall Report, Eylül sayısıyla tekrardan karşınızda! Bu ayki sayımızda günümüzün en önemli yatırım metotlarından olan franchise sistemine yer vererek, özellikle AVM’lerde büyümek isteyen franchise’lar için AVM sektöründe yıllarını devirmiş isimlerden öneriler aldık. Franchise firmaları AVM’lerde büyümek ve müşteriyi çekmek adına neler yapmalı? AVM’lerdeki reklam, indirim veya etkinliklere katılmanın firmanın bilinirliğine ve cirosuna etkisi neler? Kiralama noktasında ne gibi sorunlar yaşanıyor ve bu konuda ortak bir uzlaşmaya nasıl varılabilir? gibi pek çok sorunun yanıtını sizler için öğrendik. 
PERAKENDE FİRMALARININ HİZMET KALİTESİ
Türk perakende sektörü, dinamiktir ve ileriyi görür. Burada yeni markalar ortaya çıkar, uluslararası markalar katılır ve markalı zincirler genişler. Satın alma gücü artar, aynı zamanda sadece ürün kalitesinin değil hizmetin de değeri artar. Tüketiciler, tavsiye alabilecekleri, kıyafetleri rahatlıkla deneyebilecekleri, hızlı bir şekilde hizmet alabilecekleri ve nazik davranıldıkları mağazalardan alışveriş yapmayı tercih eder. Peki, perakende firmaları ReSQ (Perakende Hizmet Kalitesi) için neler yapıyor? 
Hızlı ve etkin hizmetin nasıl sağlandığını, müşteri beklentilerinin firmalar için ne kadar önemli ve bu beklentileri karşılamak adına perakendecilerin izlediği stratejilerin neler olduğunu, marka ile müşteri arasında önemli bir yer tutan personel noktasında firmaların hangi hususlara dikkat ettiğini ve çok daha fazlasını Eylül sayımızdan okuyabilirsiniz.

Bir sonraki sayımızda buluşmak dileğiyle…

nb

Yukarı