Ana içeriğe atla

nr

RAFTAKİLER

15.05.2017 - 10:40

Nbr Cnm: “14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiçek fiyatları on katına fırlıyor diye çiçeği 10 Şubat’ta alıp serin bir yerde muhafaza edenler“ yalnız değilsiniz. “Keşke tek bir dilimiz, tek bir dinimiz olsaydı da dünya vatandaşı olsaydık”, “Peru’da bir eniştem yaşasaydı, Çin’deki teyzeme yatıya gitseydik” diyenler, yalnız değilsiniz. “Resimli Ülkü takviminden Google Calendar’a ne ara geçtim ben ya!” diyenler, yalnız değilsiniz. “On doları olmasına rağmen sürekli doların yükselmesini ve düşmesini takip edenler” yalnız değilsiniz. “Erken kalkarsam hesap bana girer diyerek mekan kapanana kadar restoranda oturanlar“ yalnız değilsiniz. (Tanıtım Bülteninden)

Neuro Aşk: Aşkı şansa bırakma onun da bilimi var! Aşk neden var gerçekten? Peki, gerçekten de sihirli mi? Kalpten mi başlıyor? Yoksa karındaki kelebeklerle mi? Ya da Aşk tamamen beyinde yaşanılan bir süreç olabilir mi? Daha da önemlisi biz Aşk sürecini öğrenerek istediğimizi kişiyi hayatımıza çekebilir miyiz? Daha önceki kitaplarım Yıka Beynini, Beynine Format At ve Sağlığına Format At’ı okuduysanız ya da bir şekilde denk geldiyseniz yaşamda başımıza gelen her şeyde beynimizin bizi nasıl yönlendirdiğini anlatmıştım. Ben size bu kitapta aşkın ilk insandan başlayan milyonlarca yıllık kurallarını, bilimini ve NeuroAŞK’ı anlatıyorum. Ve günlük hayatta doğru aşkı ve ilişkiyi yaşamak için en pratik tüyoları ve aşkta kaybeden taraf olduysanız Aşk acısını, ayrılıklar sonucu oluşan değersizlik hissini NeuroFormat sistemiyle nasıl temizleyeceğinizi de öğreneceksiniz. Aşkı gerçekten anlamaya ve kazanan olmaya ne dersiniz? (Tanıtım Bülteninden)

Sen On Yedi Yaşımsın: Seni “canımın içi” diye sevecek birini kaybettin. Şimdi hiçbir can nefes olmayacak sana. Daha çok sevileceğini umarak gittiğin yerde sıkışırsa kalbin, elini kalbine koy. Çünkü o acı benim. O sıkışmayla sana, bizi bitirme çabalarını ve hiçe sayışlarını hatırlatmaya geleceğim. Biliyor musun sevgilim? Seni sevdim. Bir insan hayatında ne kadar çok ve ne kadar güzel sevebilirse, o kadar sevdim. Bu da benim yenik zaferim… Sen benim ilk çaresizliğim, sen benim ilk yenilgimsin. (Tanıtım Bülteninden)

nr

Yukarı