Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

GEZEGENİN ÇILGIN SPORCULARI, SPOR TUTKUNLARIYLA BULUŞUYOR

14.04.2020 - 16:43

Eğlence, mücadele, rekabet ve macerayı ruhunda taşıyan spor, eğlenceli dünyasının kapılarını spor sevdalıları için ardına kadar açıyor. Hüseyin Keleş'in kaleme aldığı 'Gezegenin Çılgın Sporcuları' kitabı, spor tutkunları ile dünyanın en fazla takip edilen spor branşlarının efsane sporcularını buluşturuyor.

Koronavirüs sebebiyle evden çıkamayanlar, özellikle kitaplara yönelmeye başladı. Spor tutkunları için de bu süreçte okuyabilecekleri eğlenceli bir spor kitabı piyasaya çıktı. Eğlenceli Bilgi Yayınları'ndan çıkan 'Gezegenin Çılgın Sporcuları' kitabı, hem sporseverleri hem de çocukları, dünyanın en fazla takip edilen spor branşlarının efsane sporcularıyla buluşturuyor.

 

Hüseyin Keleş'in kaleme aldığı kitapta Messi, Ronaldo, Maradona, Pele, Muhammed Ali, Naim Süleymanoğlu, Michael Jordan, Kobe Bryant, Roger Federer, Michael Schumacher, Usain Bolt, Hamza Yerlikaya ve Rıza Kayaalp gibi 8 ayrı spor dalının efsanelerinin hikâyeleri eğlenceli bir dille anlatılıyor.

 

Karikatürler ve ilham verici bilgilerin bulunduğu kitap, bilgi ile eğlenceyi bir arada veriyor.

 

HEYECAN DOLU BİR MACERA

Okurseverler, bu kitapla kimi zaman tarihte bir zaman yolculuğuna çıkıp ihtişamlı, bol gollü ve çok tartışmalı dünya kupalarına gidecek, kimi zaman da salonlarda kazanılan büyük zaferlerin mimarlarına merhaba diyecek.

 

Zaman yolculuğunda ringlerin altın eldivenine de bir selam çakıp, yarış pistlerinde co-pilotluk yaparak adrenalini tavan yaptıracak.

 

SATIŞ SİTELERİ:

- Kitap Yurdu

- D&R

- İdefix

TAVADA TAVUK

Yukarı