Ana içeriğe atla

yu7676

‘KAAN SEKBAN SAÇMALAR’ GÖSTERİSİ BİR KEZ DAHA UNIQ AÇIK HAVA SAHNESİ’NDE

03.08.2017 - 09:55

UNIQ İstanbul, beyaz yakalıları kahkahalara boğan muhteşem stand-up’ gösterisi ‘Kaan Sekban Saçmalar’ı 13 Eylül’de yeniden sevenleriyle buluşturuyor…

Yaz boyu açık hava keyfini sanatseverlerle buluşturan UNIQ İstanbul, 23 Ağustos gösterisinin biletleri hızla tükenen ‘Kaan Sekban Saçmalar’ etkinliğine yoğun istek üzerine bir kez daha ev sahipliği yapıyor. 10 yıl boyunca bir bankada kurumsal hayatın içinde beyaz yakalı olarak çalıştıktan sonra istifa edip Amerika ve Türkiye’de oyunculuk eğitimleri alan, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli müzikal ve operalarda rol alan Kaan Sekban, ‘Kaan Sekban Saçmalar’ adlı stand-up gösterisiyle 13 Eylül’de yeniden beyaz yakalıları kahkahalara boğacak.

Kendi evinde haftanın üç gecesi sosyal medya üzerinden yayınladığı şovuyla tanınan ve mayıs ayında çıkan kitabı ‘Tebrikler Kovuldunuz’ ile çok satanlar listesine giren Kaan Sekban tek kişilik sahne gösterisinde; beyaz yakalı hayatı, yaşam koçlarını, günümüz ebeveynlerini ve günlük hayatta farkında olmadan karşılaştığımız pek çok karakteri de sahneye taşıyacak.

Eğlence burada da bitmeyecek!

UNIQ İstanbul, bu kahkaha tufanının ardından izleyicilere müzik ziyafeti sunacak bir after party ile geceyi sonlandıracak.

,

Yukarı