Ana içeriğe atla

gf

TİYATROYLA ANNE KARNINDA TANIŞTIM

13.12.2021 - 14:54

Bizler onu televizyon dünyasında 1998 yılında yayınlanan Aynalı Tahir dizisinde Tekin karakteriyle tanıdık. Kısa sürede Türk televizyon izleyicilerinin gönlünde taht kuran ve hem televizyon projeleriyle hem de eğitimini aldığı tiyatroyla başarısını katlayarak arttıran tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Arkın Gelenbe, dergimizin Aralık sayısında konuğumuz oldu. Anne karnında tiyatroyla tanıştığını anlatan Gelenbe ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

AVUSTRALYA’DAN ATA YURDUNA DÖNEN BAŞARILI PROFESYONEL IDP IELTS TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ

13.12.2021 - 10:13

Değerli MallReport okuyucuları 
Bu ayki sayfa konuğum genç, başarılı profesyonel yönetici Seval Sır. 
Seval Hanım konusunda dünyanın en büyük en uzman yurt dışı eğitim
danışmanlık şirketi IDP IELTS'nin Türkiye Ülke Müdürü. 
IDP-IELTS Ülke Müdürü Seval Sır aslında Avustralya'da doğmuş, eğitim almış çok başarılı gurbetçi bir aileden. 11 yıl önce hayallerini gerçekleştirmek için ata yurdunda yaşamaya karar veren ve özenle konuştuğu Türkçe’yi buraya gelince öğrenen başarılı bir profesyonel. 
Dostlarım işte Seval Sır..

ÖNEMLİ OLAN ÇOK PROJE DEĞİL KALİTELİ PROJE

11.10.2021 - 16:12

Toprak SERGEN “ Yeni dönem oyunculukta bence herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor. Çok ciddi rekabet çok fazla insan ve çok az iş yapılabiliyor, çok çok başarılı performanslar izliyorum” dedi.

GEREK TİYATRO GEREK KAMERA ÖNÜNDE DOĞAL OYUNCULUK REVAÇTA

06.09.2021 - 13:58

“Kamera önü oyunculukta en ufak abartıya yer yok. Çok yetenekli genç oyuncular var. Bilhassa tiyatroda. Ufacık salonlarda, kısıtlı imkanlarla sahnelenen oyunlarda o kadar yetenekli gençler seyrettim ki çok umutlandım ve mutlu oldum. Gönül istiyor ki dizilerde de ilk aranan kriter iyi oyunculuk olsun ama bunun ne kadar gerçekleştiği konusunda endişelerim var” dedi.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ MWINS SPOR VE REKREASYON ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

23.06.2021 - 10:09

Bu sene ilki düzenlenen, Polin Waterparks desteğiyle gerçekleşen, Marmara Üniversitesi öğrencileri ile tüm akademik ve idari kadronun hep birlikte hayata geçirdiği, bir önceki yılın spor ve rekreasyon alanındaki ulusal ve uluslararası başarılarının değerlendirildiği Marmara Üniversitesi Spor ve Rekreasyon (MWins) ödülleri; 19 Haziran 2021 Cumartesi akşamı saat 21.00’da “Marmara Mwins” Youtube kanalında “Mwins Ödülleri Çevrimiçi Özel Yayını’nda” sahiplerini buldu.

DAHA BİRÇOK HAYALİM VAR

02.06.2021 - 15:47

Fransa’da terlettiği Lille formasıyla şampiyonluğa uzanan Yusuf Yazıcı, Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. Başarısı hakkında konuşan Yazıcı, “Ben gerçekten 13-14 yaşlarında futbolla yatan, futbolla kalkan bir çocuktum. Sonra o hayallerimi yazdım kapattım. Sakladım o hayallerimi. Bu zamana kadar birçok hayalimi gerçekleştirdim. Ama birçok hayalim daha var.” dedi.

GEZEGENİN ÇILGIN SPORCULARI, SPOR TUTKUNLARIYLA BULUŞUYOR

14.04.2020 - 16:43

Eğlence, mücadele, rekabet ve macerayı ruhunda taşıyan spor, eğlenceli dünyasının kapılarını spor sevdalıları için ardına kadar açıyor. Hüseyin Keleş'in kaleme aldığı 'Gezegenin Çılgın Sporcuları' kitabı, spor tutkunları ile dünyanın en fazla takip edilen spor branşlarının efsane sporcularını buluşturuyor.

Subscribe to KÜLTÜR&SANAT

jyh

Yukarı