Ana içeriğe atla

yu7676

GEREK TİYATRO GEREK KAMERA ÖNÜNDE DOĞAL OYUNCULUK REVAÇTA

06.09.2021 - 13:58

“Kamera önü oyunculukta en ufak abartıya yer yok. Çok yetenekli genç oyuncular var. Bilhassa tiyatroda. Ufacık salonlarda, kısıtlı imkanlarla sahnelenen oyunlarda o kadar yetenekli gençler seyrettim ki çok umutlandım ve mutlu oldum. Gönül istiyor ki dizilerde de ilk aranan kriter iyi oyunculuk olsun ama bunun ne kadar gerçekleştiği konusunda endişelerim var” dedi.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ MWINS SPOR VE REKREASYON ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

23.06.2021 - 10:09

Bu sene ilki düzenlenen, Polin Waterparks desteğiyle gerçekleşen, Marmara Üniversitesi öğrencileri ile tüm akademik ve idari kadronun hep birlikte hayata geçirdiği, bir önceki yılın spor ve rekreasyon alanındaki ulusal ve uluslararası başarılarının değerlendirildiği Marmara Üniversitesi Spor ve Rekreasyon (MWins) ödülleri; 19 Haziran 2021 Cumartesi akşamı saat 21.00’da “Marmara Mwins” Youtube kanalında “Mwins Ödülleri Çevrimiçi Özel Yayını’nda” sahiplerini buldu.

DAHA BİRÇOK HAYALİM VAR

02.06.2021 - 15:47

Fransa’da terlettiği Lille formasıyla şampiyonluğa uzanan Yusuf Yazıcı, Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. Başarısı hakkında konuşan Yazıcı, “Ben gerçekten 13-14 yaşlarında futbolla yatan, futbolla kalkan bir çocuktum. Sonra o hayallerimi yazdım kapattım. Sakladım o hayallerimi. Bu zamana kadar birçok hayalimi gerçekleştirdim. Ama birçok hayalim daha var.” dedi.

GEZEGENİN ÇILGIN SPORCULARI, SPOR TUTKUNLARIYLA BULUŞUYOR

14.04.2020 - 16:43

Eğlence, mücadele, rekabet ve macerayı ruhunda taşıyan spor, eğlenceli dünyasının kapılarını spor sevdalıları için ardına kadar açıyor. Hüseyin Keleş'in kaleme aldığı 'Gezegenin Çılgın Sporcuları' kitabı, spor tutkunları ile dünyanın en fazla takip edilen spor branşlarının efsane sporcularını buluşturuyor.

KUZEY IŞIKLARINI İZLEYEBİLECEĞİNİZ EN İYİ 6 YER

17.01.2020 - 17:13

Kuzey Işıkları yani diğer ismi ile Aurora Borealis, açık ara bu gezegende meydana gelen en büyüleyici doğa olaylarından. Sanılanın aksine aurora kuzey ülkelerinde her gün görülebilen bir şey değil. Her yıl, kuzey ışıklarını görmeye binlerce turist gidiyor ama çoğu eli boş dönüyor. Görme şansınızı maksimuma yükseltecek bilgileri sizler için derledik.

ARALIK AYININ POPÜLER CRUISE ROTALARI

26.12.2019 - 12:04

Tatile çıkmak, seyahat etmek, yeni deneyimler yaşamak, yeni tatlar denemek ve güzel anılarla yurda dönmek herkesin ihtiyaç duyduğu bir şey. Her yıl olduğu gibi bu yıl da tatil planları yapılmaya başlandıysa size daha farklı bir tatil önerimiz olacak. Gemi ile seyahat etmek… Üstelik kış mevsiminde benzersiz deneyimler yaşayarak ve muhteşem yerler görerek seyahat etmek. 

DÜNYANIN TERK EDİLMİŞ 10 HAYALET ŞEHRi

13.11.2019 - 14:04

Kimi savaşlardan sonra terk edildi, kimisi üretimin durmasıyla boşaldı. Kimisi nükleer kazalar sonucu, kimisinde ise hiç yerleşim olmadı. Her biri içinde barındırdığı etkileyici hikayeleriyle dikkatleri üzerine çeken yerler. İşte, aralarında Türkiye'nin de olduğu dünyanın dört bir tarafından talihsiz olaylar sonucunda terk edilmiş şehirler. 

Subscribe to KÜLTÜR&SANAT

,

Yukarı